Jump to content

HONDA PC800-REGULATOR NAPI臉CIA?

Recommended Posts

馃挭LwG馃憤聽聽聽 Witam moze ktos ma taka wiedze gdzie znajduje sie REGULATOR NAPI臉CIA

聽聽聽聽聽聽聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 w HONDA PC800 89R??? I drugie pytanie gdzie tanio kupic?bo w sklepie maja po 340z艂.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 DZIEKUJE I POZDRAWIAM馃挭LwG馃憤

6 godzin temu, CoolSzczuR napisa艂:

聽drugie pytanie gdzie tanio kupic?bo w sklepie maja po 340z艂.

Ciesz si臋, 偶e tylko 340 z艂 馃檪 Numer orygina艂u to聽31600MV4010. Mo偶esz pr贸bowa膰 szuka膰 na aliexpress chi艅skich regulator贸w ale jako艣膰 mo偶e by膰 r贸偶na wi臋c przemy艣l to. We藕 ju偶 lepiej Tourmaxa za 329 z艂 i b臋dzie ok.

A og贸lnie to jeszcze nie raz si臋 zdziwisz jak b臋dziesz chcia艂 kupi膰 co艣 typowo do pacyfika i zobaczysz cen臋 - albo b臋dziesz przez kilka tygodni / miesi臋cy szuka艂 po portalach og艂oszeniowych bo niekt贸rych cz臋艣ci ju偶 po prostu nie ma i nawet u偶ywanych nie dostaniesz. Taki urok egzotycznych japo艅skich sprz臋t贸w z tamtych lat.

• Like it! 1

ja w jednym z katalog贸w widz臋 31600mv4000

ten i wspomniany wy偶ej numer wyst臋puje dla wielu modeli hondy. szuka艂bym u偶ywki orygina艂u za kilkadziesi膮t z艂 a nie mowego chi艅stwa (tourmax dla mnie te偶 mocno niepewny)

image.thumb.png.17f1509fcab1ccee749e50a77cfc3495.png

Edited by konrad1f
  • Like it! 1

Uzytkuje chinska kopie reglera Hondy w swoim Triumphie od jakichs 6 sezonow i daje rade wiec zalezy jak trafisz. Uzywki tez czesto sa trafione przez spalenie jednej z diod wiec to tez loteria. Ja za swoj regler dale moze $15, wiec kupilem jeszcze 2 na wszelki wypadek, ale na razie nie uzylem. Uwazam ze nie ma sensu wydawac setki zl na regler, trzeba tylko wybrac taki zeby ogarnial ilosc pradu produkowana przez alternator, bo nadwyzki musi zamienic w cieplo. Zreszta reglery Hondy z tego okresu tez byly marginalne i czesto sie palily, wiec zamiast kupowac jakas droga kopie, kupilbym jakas tansza.

• Like it! 1

o to "trafienie" w艂a艣nie mi chodzi

ostatnio gdy mia艂em problemy z 艂adowaniem w st1100 to zakup n贸wki okaza艂 si臋 wtop膮 - fabrycznie nowy regulator by艂 niesprawny. ori u偶ywka chodzi kt贸ry艣 ju偶 rok 馃槈 i by艂a o po艂ow臋 ta艅sza ni偶 chi艅stwo. poz tym by艂em ugadany, na "gwarancj臋 rozruchow膮" w przypadku u偶ywki, natomiast w przypadku chi艅skiej n贸wki sprzedawcy w dalszym ci膮gu stosuj膮 zapisy typu "聽REKLAMACJE PRZEDMIOT脫W ELEKTRYCZNYCH B臉D膭 UWZGL臉DNIANE PO DO艁膭CZENIU ZA艢WIADCZENIA O MONTA呕U W SERWISIE MOTOCYKLOWYM.聽 "

• Like it! 1