Skocz do zawartości

WSK & IŻ


VARDENUS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od razu chce zaznaczyć że to nie jest ogłoszenie sprzedaży . Bardziej potrzebuje pomocy w wycenie .

Odziedziczyłem dwa motory i Jeszcze nie zdecydowałem się czy je sprzedać czy zatrzymać sobie , decyzja jest w większym stopniu uzależniona od tego jaki dom uda mi się kupić w ty m roku i czy po prostu będę miał miejsce. Mimo wszystko chciał bym wiedzieć ile takie motory w stanie jak na zdjęciu mogą być warte . I czy znajda się ludzie którzy kupili by oba razem . Gdyż w razie jednak sprzedaży nie chciał bym być oszukany bo po prostu nie mam bladego pojęcia o motorach i cenach , Chce zaznaczyć że mam możliwość wystawienia tych motorów w Polsce Niemczech i UK.

 

received_832646510534433.jpeg

received_2602006393409030.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jeździ Jeż, ale droższa i to 2-3 razy WSK, nie wiem skąd się takie ceny biorą, ale takie sa...

WSK od 6000-9000( oryginalny stan) do 20000 ( po renowacji)

Iż 56 - realna cena od 2200 do max 4500 - 5000 

Osobiście, ja WSK, bym sprzedał, a Jeża trochę zmodyfikował ( remont silnika + zapłon elektroniczny) , poprawił zawias i hamulce i nim jeździł... nie ma fajniejszego gangu 2 suwowego silnika niż Jeż 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ludzie szczęście.

Człowiek całe życie w spadku dostawał co najwyżej przechodzone Relaxy po starszych kuzynach a tu jak nie dwa klasyki to 13ha ziemi (znajomy) po wujku starym kawalerze, warte na moment dziedziczenia ok 85tys zł hektar ale jako rolna bo 3 ha z nich to przy pobliskiej miejscowości z już zrobionym przez gminę MPZP pod budowlanke także 8x45tys zł każdy z objętych nim trzech hektarów...

Lokalny Rockefeller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...