Skocz do zawartości

Skradziono skuter Yamaha Majesty S 125, czarny


diuk20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, w nocy z piątku na sobotę 20/21 maja skradziono mi skuter z os. Kolorowego - Kraków Nowa Huta.
Yamaha Majesty S 125 kolor czarny, charakterystyczna nieoryginalna szyba przednia GIVI brak 1 zamocowania na szybę (są 3 zamiast 4) nr rejestracyjny - KR 48A2. 
Nagrodzę za pomoc w odnalezieniu. Dziękuję za przeczytanie wiadomości, w razie czego proszę o kontakt email [email protected] lub przez forum.

Dodaję zdjęcie skutera

https://ibb.co/BCnMtrp

Yamaha majesty.png

Edytowane przez diuk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja ciekawa jak flaki z olejem. Mianowicie, prawdopodobnie właśnie ktoś z forum ❤️ napisał do mnie maila że przechodząc widział podobny skuter na osiedlu Górali w Krakowie, popędziłem sprawdzić i faktycznie to był mój skuter. Stał kuźwa normalnie zaparkowany na dziedzińcu bloku. Nie w garażu, nie w szopie czy innej dziupli, nie był nawet przykryty pokrowcem. Troszkę się poobcierał, ale jeździ. Wnioski są takie - kradzież motocykla w Polsce przez osobę która faktycznie chce ukraść sprzęt i ma IQ większe od wielkości kąta prostego, jest praktycznie nie do namierzenia, a odzyskanie graniczy z cudem. Ten złodziej był po prostu pijany i nie ogarniał co właściwie robi. Wniosek nr 2 wynikający z wniosku nr 1 - Zabezpieczajcie swoje maszyny, bo jak ktoś się postara, to spokojnie wam skroi motor. No i wniosek nr 3 - trzeba liczyć na ludzi. Policja nie dysponuje takimi siłami i środkami żeby rzucić wszystko i szukać waszego skutera, który jest jak igła w stogu siana. Gdyby był przykryty pokrowcem i stał w tym samym miejscu, to pewnie by tam stał jeszcze parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...