Skocz do zawartości

Harley Davidson xg 750 Street 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowicjusz na forum z drugiej strony doświadczony motocyklista chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przywitać i pozdrowić LWG!

Dołączyłem do forum ponieważ  chciałbym zasięgnąć porady.

Czy jest możliwość zastąpienia lub zaadoptowania zawieszenia przedniego z jakiegoś innego Harleya do  XG 750. Chodzi mi tutaj o lagi i golenie Jeśli tak to z jakiego?

W nowszych wersjach występuje już upsidedown ze zmodyfikowanym hamulcem czyli podwójną tarczą. Ja mam tylko jedną tarcze niestety ale może istnieje możliwość zastąpienia starego typu zawieszenia nowszym typem bez większych problemów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przykro to pisać ale inwestycje w ten motocykl nie mają sensu 😉

może napisz jeszcze po co chcesz zmieniać zawieszenie? dobija Ci? nie tłumi? czy może spodziewasz się, że dwie tarcze poprawią hamowanie?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Niestety żona zaliczyła konkretną glebę na zakręcie z barierkami i lagi nie dość że się zgięły to jeszcze golenie zniszczyłaa reszta można powiedzieć nic tylko rysy a uszkodzone całe przednie zawieszenie i felga...

 

IMG_20220517_051744.jpg

Edytowane przez 750 Street
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zmienia postac rzeczy 😉 jakoś trzeba to zrobić. półki raczej też proste nie będą. obadaj najpierw co z kołem i tarczą. bo jeśli też są uszkodzone to raczej łatwiej (taniej) pójść w cały japoński przód

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest proste tak jak na zdjęciu... Ale zawieszenie nie od tego właściwie nie wiem od czego i się nie dowiem... Ale ten japoński przód mnie zaciekawił? Co dokładnie masz na myśli?

Ten Harley był robiony w Indiach jak wszystkie 750 streety... Więc liczę na to że może coś podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu nie widać co jest proste.

Skąd Twa wiedza, że wszystko jest proste?

Pomierzyłeś? Jak nie mierzyłeś zgodnie ze sztuką to wróć do postu konrada1f i zrób tak jak napisał... inaczej później wciąż Ci mogą wychodzić jakieś "kwiatki".

Edytowane przez FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...