Skocz do zawartości

Interkom dla 2 osób


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co moglibyście polecić w kwestii zakupu interkomu.

Wymagania raczej proste. Potrzebuje go tylko do rozmów z plecaczkiem.

Koniecznie aby była opcja słuchania muzyki w tle ( mp3 lub radio z telefonu) podczas rozmów z plecaczkiem

Tak samo dobrze jakby podczas odbierania komend z nawigacji w tle mogła grać muza.

Patrzyłem wstępnie na Intercom MIDLAND BTX2 PRO ale nie wiem czy to nie przerost formy nad treścia 😛

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Midland btx pro 2s i jest rewelacyjny, ale w trakcie rozmowy przez interkom muzyka się wyłącza. Muzyka przy telefonie zapisanym na 1 slocie też się wyłącza podczas rozmowy, tylko podczas rozmowy na 2 slocie telefonu (mam skonfigurowane 2 telefony jednocześnie więc nie wiem czy przy innej konfiguracji też) leciała mi muzyka w tle

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w trakcie rozmowy nie musi grać byle po np kilku sekundach ciszy między mną a plecaczkiem wracała na głośniki.

Oczywiście "rozmowa" chodzi mi między interkomami ja plecaczek a nie rozmowa przez tel.

Telefon bym sparował tylko do muzyki a na drugim slocie byłaby dedykowana navi tomtoma.

Edytowane przez qwertyz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kilkunastu sekundach braku rozmowy wraca do muzyki. I aby ponownie pogadać przez interkom to albo przycisk na interkomie, albo włączasz cokolwiek mowiac(choć od pierwszego słowa do włączenia rozmówcy to tak z 3 sekundy)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pasażer również musi mieć opcje, które wymieniłeś?

może dla siebie wysoki model z łącznościa DMC (np. Cardo Bold) a dla pasażera jakiś niższy model np. również z gamy cardo?

co do tej muzy w tle to do końca się nie orientuję ale z tego co kojarzę to jest albo/albo. jak rozmawiasz to muza się wyłącza.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie muza w tle to głównie dla mnie bo i tak jeżdże powiedzmy 75% solo.

Patrzyłem tez na Interkom Bluetooth FreedConn T-Max S V3 ale nie moge nigdzie znaleźć info odnośnie tej muzyki w tle 😕

Edytowane przez qwertyz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom masz dość specyficzne wymagania, i nie każdy interkom je spełni. Takiego samego szukałem 4 lata temu i nikt na forum nie pomógł. Po odwiedzinach w kilku sklepach ustaliłem że muszę mieć interkom, który łączy źródła dźwięku we wspólne pasmo. Kupiłem Cardo SmartH (aka Packtalk Slim) i wszystko działa tak jak chciałem: podczas rozmowy przez interkom komendy nawigacji (z telefonu) po prostu nakładają się na głos pasażerki, więc nie tracę żadnych sygnałów (szczególnie te z Yanosika są tu ważne😇). W przypadku Cardo ta funkcja to "równoległy streaming". Przypuszczam że po paru latach inni producenci też już to wprowadzili, ale trzeba pokopać po specyfikacjach, no i pewnie będzie się to nazywało trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało, że przed zakupem SmartH dostałem też Freecom 4 na testy (to była wersja sprzed wprowadzenia serii "+") i chyba też działało tak samo. Opis mówi tylko o 2 kanałach, więc musisz dopytać o test przed montażem w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do Was. Zastanawiam się nad 2 modelami ze stajni FreedConn i jednym Ejeas Biorę pod uwagę:

1. Tmax V4 S

2. FX

3. Ejeas Q7

Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć, który z tych modeli po prostu by wybrał, bo jest najlepszy z wymienionych? 

W necie niestety bieda w info o nowych modelach 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...