Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam 18lat 186/7 90kg

Moje pytanie to:

Czy da się jeździć w miarę wygodnie nakedami/streetfighterami w dwie osoby po mieście i krótkie trasy.

Kolejne pytanie:

Jakie polecacie motocykle sport touring/ sportowo turystyczne albo nakedy do jazdy w dwie osoby(nie podobają mi się nakedy typo Bandit z stara lampa itd)

Motocykle muszą być na prawo jazdy A2

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gsx1000s wydaje się najsolidniejszym wyborem. Na pewno posłuży dłużej niż chiński Junak. Ale czy są dostępne na kategorię A2? No ale to Suzuki, a jak powszechnie wiadomo: Chcesz mieć piski i stuki- kup sobie Suzuki.

W świetle powyższego jedynym rozsądnym wyborem pozostaje Honda. Tak naprawdę to są najlepsze motocykle. Wszystko pozostałe to nędzne imitacje. Honda CB500f to naprawdę wspaniały wybór. Aż dziwne że masz jakieś wątpliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 09:47, Pantofelek1303 napisał:

Czy da się jeździć w miarę wygodnie nakedami/streetfighterami w dwie osoby po mieście i krótkie trasy.

nie myślałes o tzw. maxi-skuterach ? To jest wręcz stworzone do miasta. Wygodne, ergonomiczne, automatyczne skrzynie i bez problemu jakieś 250-400cm3 na A2 znajdziesz co już daje nie tylko swobodę poruszania się we dwójkę ale jeszcze bez obaw można pogonić gdzieś w Polskę nawet w grupie bez obaw że będziesz odstawał od ich tempa jazdy.

Podejdź gdzieś do jakiegoś większego sprzedającego moto i powsiadaj na różne, przymierz się, sam sprawdź na którym będzie to czego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Piasek80 said:

nie myślałes o tzw. maxi-skuterach ?

nikt nie myśli o skuterach, jeśli chce jeździć motocyklem  😎 

na skutery decydują się - a przynajmniej ja taką mam z obserwacji opinię - albo ludzie wcale nie zainteresowani motocyklami, za to szukający wygodnego środka komunikacji w mieście; albo motocykliści z doświadczeniem, którzy swoje wyjeździli, i zaczynają przedkładać wygodę takiej jazdy nad całą motocyklową prezencję

natomiast tak, do miasta i krótkie wypady faktycznie duży skuter (niekoniecznie 600ccm, ale najmniej ze 250-300) może być lepszym wyborem, od strony komfortu korzystania

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jeszua napisał:

na skutery decydują się - a przynajmniej ja taką mam z obserwacji opinię - albo ludzie wcale nie zainteresowani motocyklami, za to szukający wygodnego środka komunikacji w mieście; albo motocykliści z doświadczeniem, którzy swoje wyjeździli, i zaczynają przedkładać wygodę takiej jazdy nad całą motocyklową prezencję

Dobrze sie Tobie wydaje !!! Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie przesiadke z mojej lokomotywy na jakis maxiskuter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei etap przesiadki na skutera mam już za sobą i na razie nie planuję do tego wracać. fakt - praktyczny, fakt - zwinny, fakt - tani w utrzymaniu/ekonominczy, fakt - jak się ubierzesz w t-shirta i trampki to nie wyglądasz tak głupio jak w tym samym outficie na r1, fakt - w garniaku też nie wygląda to głupio. niemniej doszedłem do wniosku, że przejażdżka do roboty na moto, które daje Ci radość a nie tylko wiezie to czasem jedyna przyjemność podczas dnia. więc po co się jej pozbawiać?! 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei etap przesiadki na skutera mam już za sobą i na razie nie planuję do tego wracać. fakt - praktyczny, fakt - zwinny, fakt - tani w utrzymaniu/ekonominczy, fakt - jak się ubierzesz w t-shirta i trampki to nie wyglądasz tak głupio jak w tym samym outficie na r1, fakt - w garniaku też nie wygląda to głupio. niemniej doszedłem do wniosku, że przejażdżka do roboty na moto, które daje Ci radość a nie tylko wiezie to czasem jedyna przyjemność podczas dnia. więc po co się jej pozbawiać?!
Fakt. Jak to ma być jedyna przyjemność....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...