Skocz do zawartości

Moto GP 2022


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.06.2022 o 20:17, przemek96 napisał:

Dostał, niby Yamaha protestuje, ale nie ma odwołania od tego. 

Tu akurat sie zgadzam… 

pojechal po bandzie i niech poniesie tego konsekwencje!!!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mu kibicowałem...

Kurde, zapominamy, że to także ludzie ( a jednak nie kosmici), mają swoje przywary, lub "ciemne strony"... Psychika ehhh....to jest coś, na czym można robić doktoraty i profesury, a i tak do końca się jej nie pozna...

Podobno Stoner był na przymiarce kombinezonu...wraca na motocykl?

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z racji, że dzisiaj byłem zaangażowany patriotycznie, nie dane mi było oglądać na żywo...

Czy może ktoś krótko opisać dzisiejsze wyścigi... co się stało z Bestią ect...

Z góry dziękuję 🙂

P.S. Wyniki znam hehehe, dostałem od mojej Kobity screena komórkę hehhe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Ale młody Bastianini nie ma respektu 🙂 Obaj z Peco od przyszłego roku w fabrycznym teamie Ducati, ciekawe jak poukładają się te relacje bo na pewno ani jeden, ani drugi nie odpuści 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleix- miałem wrażenie, ze po prostu chce dojechać i uciułac trochę punktów, po bezkompromisowym wyprzedzeniu przez Fabio Quartararo...Vinales, miał trochę szansy, ale delikatnie wyjeżdżał, za szeroko, niby napędzać sie do następnego zakrętu, ale w końcu okazało się, że brakuje mu do Pecco... Bestia gonił Pecco, próbując znaleźć jakiś słaby punkt, ale Bagnaia pojechał koncertowo no może...gdyby meta była 5 metrów dalej, Bestia może by wygrał, skubaniec nie odpuścił do końca hehehehhehe....

Aha, wg. szpiegów nie było mowy o "team orders"  ... chwali się to a nie tak jak kiedyś w WSBK, Sykes tak zwolnił na korzyść Rei, że aż głupio...

Szkoda mi Jacka Millera, ale deko przesadził, zaufał za bardzo niedogrzanym oponom, i po wywrotce, zakończył rywalizację na 18 miejscu... Luca Marini, dla mnie super pojechał, nie szło mu w kwalifikacjach, ale w wyścigu pokazał pazura i dojrzałość, pokazał się Bestii, wyprzedził go, a ten jakby go dźgnęli, obudził się skontrował i wyprzedził Lucę...

Ciekawostka, Bestia wykręcił najlepszy czas wyścigu, na ostatnim okrążeniu , na zużytych ( chyba trochę ) oponach...

🙂

Karuzela trwa....

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...