Skocz do zawartości

Yamaha wr 125-kierunkowskazy


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rogger napisał:

1 ważna jest polaryzacja czyli gdzie plus a gdzie minus ( masa)

2 kupić przerywacz dostosowany do led

1 podłączyłem chyba dobrze , bynajmniej tak mi się wydaje . Ale zero reakcji  😕

2 przerywacz tzn? Podłączyłem jeden kierunek ledowy do akumulatora z wkrętarki i wtedy działało wszystko , wydaje mi się ,że trzeba kupić jakiś przekaźnik ,żeby przekazać większa moc z motoru do kierunku . Niestety nie mam nic na pudełku ile kierunki maja V , ponieważ dostałem je od poprzedniego własciciela . A kierunki wyglądają tak:

6E3643D4-19F6-4224-BA40-48BDD4ADAD2F.jpeg

Edytowane przez Kacperek7930
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz jest po to by te kierunkowskazy migały . Standardowy jest policzony na 2 żarówki 21 W , jak dasz ledy to często świecą cały czas .

9 godzin temu, Kacperek7930 napisał:

1 podłączyłem chyba dobrze , bynajmniej tak mi się wydaje . Ale zero reakcji  😕

 

 

Chyba nie bo jednak nie świecą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rogger napisał:

Przerywacz jest po to by te kierunkowskazy migały . Standardowy jest policzony na 2 żarówki 21 W , jak dasz ledy to często świecą cały czas .

Chyba nie bo jednak nie świecą 😉

Dlatego pisze tu o pomoc, jakiś link do takiego czegoś ? Jestem zielony w temacie elektryki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, nazirro napisał:

Podłącz najpierw jeden ledowy a resztę zostaw zwykłe i sprawdź co się dzieje. Spróbuj w tym ledowym zamienić bieguny.

Dobra sprawdzę to , jak nie pójdzie to podeśle Filmik jak to wyglada u mnie i może coś poradzisz. 

5 godzin temu, nazirro napisał:

Podłącz najpierw jeden ledowy a resztę zostaw zwykłe i sprawdź co się dzieje. Spróbuj w tym ledowym zamienić bieguny.

Podłączyłem i tylko mrugają 3 diody, podłączyłem do akumulatora ładnie płynie wszystko , trzeba do tego jakiś przekaźnik? 

4 godziny temu, Kacperek7930 napisał:

Dobra sprawdzę to , jak nie pójdzie to podeśle Filmik jak to wyglada u mnie i może coś poradzisz. 

Podłączyłem i tylko mrugają 3 diody, podłączyłem do akumulatora ładnie płynie wszystko , trzeba do tego jakiś przekaźnik? 

Doczytałem ,że te kierunki tez są 12V akumulator tez tak pokazuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...