Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Poszukuję serwisu Buella,  Radom , Warszawa  . Potrzebuje podłączyć go komputer. Może macie jakieś namiary.

nie znam Waszego lokalnego rynku ale w Wa-wie możesz zacząć od ASO - Liberator lub Twean Peaks, potem np. dość "modny" jest Jack's, nie wiem czy Echliczuk się serwisem zajmuje

Po co chcesz go podłączyć pod kompa? Ja mam kabel, mieszkam pod wawą, tylko musiałbym sprawdzić czy działa i czy mam program, bo dawno tego nie robiłem.

Edited by przemek96

Zapala mi się kontrolka check  po uruchomieniu na 8 sekund i ostatnio podczas jazdy zapaliła się  ze spadkiem mocy. Czytałem jak odczytać kody błędów i na pewno 21 i 53 ale nic poza tym nie wiem.

Przemek jeżeli tylko masz chęć i trochę czasu , podjadę . 

Pewnie coś z zaworem wydechowym, albo się przyciął, albo cuś innego. Ja nie mam go wcale i wiem, że da się go wyłączyć przez program. Trzeba poczytać. 

Też tak myślę że się zacina. Ale tak jak piszesz. Trzeba podłączyć i wyłączyć. Nie wiem jeszcze co oznacza błąd 53. Czy idzie w parze z awarią zaworu czy to kolejna rzecz do naprawy. Tak czy inaczej muszę go podpiąć i posprawdzać . W tym temacie potrzebuje pomocy. 

Z tego co czytałem to trzeba sprawdzić czy silniczek pracuje. Trzeba zdjąć pokrywa airboxa(bak) 4 śrubki torxy 27 i tam powinien być ten silniczek. Jeżeli pracuje to można ściągnąć linki na wydechu, zawór zostawić w pozycji otwartej (zdrutować) i niech sobie te linki pracują bez zaworu lub wyłączyć go w programie i zadrutować w pozycji otwartej. Wieczorem sprawdzę ten program. 

Program pobrałem z neta, trochę się zmienił, ale można wyłączyć zawór wydechowy. Nie bardzo mam jak teraz sprawdzić mój kabel, bo Buell'a mam 300km od domu. Jakby coś to pisz PW.

Share

• Create New...