Jump to content

UKRAINA - WOJNA

ks-rider
 Share

Recommended Posts

A Polska okupowała Moskwę. Czyli co, ruscy mogą nas przez to zawsze atakować? Argument z dupy wzięty... 
Tak czy siak, znamienne jak ks się zapienił, mimo, że sam sugerował aby się "nie bulwersować".

Dochodzą głosy ze strony bialoruskiej, środowisk wojskowych, że po wejściu na Ukrainę zaraz się poddadzą. Z drugiej strony opozycja bialoruska twierdzi, że wojska nie wejdą bo Łukaszenka boi się przewrotu wojskowego a co za tym idzie, utraty władzy.

Generalnie po to sie rozsiewa te historie zeby okrężną drogą dotarły i uruchamiały lawine podejrzeń, kłotni, niesnasek, pretensji itd i żeby sie kotłowało, stara szkoła

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 godziny temu, bozoo napisał:

Tak czy siak, znamienne jak ks się zapienił, mimo, że sam sugerował aby się "nie bulwersować".

Co nie zmienia tego o czym pisałem wcześniej - jeśli ktoś coś złego napisz ena Niemcy to KS(imperium 🙂 ) kontratakuje jak by to ktoś jego samego nazwał no w jakiś zły sposób . 

Podczas gdy nasi .......... itd . Pisałem o tym całkiem niedawno

Ja nie wiem dlaczego ten szwab w ogóle się tu na polskim forum odzywa i wku**ia innych. Skoro mu tam tak dobrze niech tam się cfaniaczy, ale tam go pewnie uznają za polaczka. Polski niemiec w dupę lepszy...

A teraz poproszę bana...

• Thanks! 1

Ja mam nazwisko Sznajder …… a dlatego ze podczas spisu powrzechnego po Wojnie chcieli Dziadka zlikwidować …… do tego jeszcze doszła Babcia ktora pracowala u Arthura Greiser’a …… ale ze komunistka i dzialaczka socjalistyczna to sie jakos wybroniła, nie przeszkadzało jej to co Niedziela do Kościoła latać nawet za Stalina (zmarła w zeszłym roku)

Mnie dziwi Leśniczku ze pod twoim postem pijawiła sie reklama PUMA i jakaś laska

Jestem na forum pijakiem, faczystą, naziolem debilem pisuarem to mogę być też stręczycielem, ładna ta łaską? 

Sznajder to u mnie na Kurpiach klin do siekiery żeby trzonek nie spadł

Jestem na forum pijakiem, faczystą, naziolem debilem pisuarem to mogę być też stręczycielem, ładna ta łaską? 
Sznajder to u mnie na Kurpiach klin do siekiery żeby trzonek nie spadł

Komplement czy obraza? Bo zbanuje w morde

A tak powaznie, Laska fajna, w moim typie

Klin to prosta drzwignia maszyna bez klina siekiera nie działa bo pętla histerezy spęcznienia trzonka dębowego bądź bukowego nie wystarcza by utrzymać trzonek potrzebny jest Sznajder

9 godzin temu, przemek96 napisał:

Ja nie wiem dlaczego ten szwab w ogóle się tu na polskim forum odzywa i wku**ia innych. Skoro mu tam tak dobrze niech tam się cfaniaczy, ale tam go pewnie uznają za polaczka. Polski niemiec w dupę lepszy...

A teraz poproszę bana...

Moglbym pojechac jak ze stadem dzikich swin na zakrecie ale po tobie i tal splynie jak po kaczce co gorsza nawet moze do ciebie nie dotrzec

🙂

9 godzin temu, Leśnik5 napisał:

u mnie na Kurpiach 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to jestesmy w domu !  Siory ale to calkowicie wyjasnia sprawe, masz wybaczone bo nic innego nieda sie zrobic !  Szansy tez niema ! 🤣

🙂 

• Cosmoss pinned and unpinned this topic