Jump to content

UKRAINA - WOJNA

ks-rider
 Share

Recommended Posts

47 minut temu, kiler napisał:

Różnica jest taka że w przypadku wirusa widzisz na własne oczy co się dzieje . Nie jest on gdzieś tam , nie widzisz tylko przekazu w TV i to z jednej strony

Sam widzisz ilu ludzi umiera na COVID  , ilu jest chorych i wile wiele innych ale to nie temat o wirusie  więc ja tylko odpowiadam i kończę

No nie kończ, tylko wyjaśnij. Czy jeżeli w przypadku wojny ma sens słuchać ekspertów to dlaczego nie ma sensu słuchać ekspertów od wirusów? Fascynuje mnie taka logika... 

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

39 minut temu, Agnes85 napisał:

Tutaj co niektórym nawet jakby bomby na łeb leciały to nadal wewnętrzna wojnę by toczył kto ma rację...🤦‍♀️ 

Bo tak działa świat.

Putin toczy wojny z innymi państwami (i walczy o ziemię, surowce itd), bo ma władzę.

Tutaj nie ma ludzi z taką władzą, więc toczą wojny innego rodzaju (o wpływy i status na forum).

Edited by Damian85
  • Haha :) 1

Teraz, Damian85 napisał:

Bo tak działa świat.

Putin toczy wojny z innymi państwami, bo ma władzę.

Tutaj nie ma ludzi z taką władzą, więc toczą wojny innego rodzaju.

Putin wywołał wojnę bo myśli że ma rację. A że nie miał normalnych argumentów, albo nie umiał się nimi posługiwać, to posłużył się wojskiem... 

Więc istotne jest żeby się dogadać kto ma rację. Ułatwia życie... 

Pegi na Twitterze.

Mina, miną...
Czy mi się zdaje,  czy siedzimy dupą w mrowisku?
FNPjPuCXEAMnPyD?format=jpg&name=medium
To jak, panowie stratedzy?

Właśnie tak można manipulować. Nie mowię , ze zdjęcie nie jest autentyczne. Jednak nie wiemy gdzie nie wiemy kiedy.

11 minut temu, Tommo napisał:

Wklejone w czarnoziem cenne hałubice samobieżne.

FB_IMG_1646752447834.jpg

To zdjęcie znalazłam TU (The Washington Post, jeżeli ktoś się obawia zawoalowanego linka ;)). Jest autor foty, gdzie zostało zrobione, data i tekst o czym innym niż sugestia w poście (pewnie gdzieś po netach lata, że się zakopali w Ukrainie... Otóż nie 🙂 ). 

Edited by GRASS

nie

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

To zdjęcie znalazłam TU (The Washington Post, jeżeli ktoś się obawia zawoalowanego linka ;)). Jest autor foty, gdzie zostało zrobione, data i tekst o czym innym niż sugestia w poście (pewnie gdzieś po netach lata, że się zakopali w Ukrainie... Otóż nie  ). 

Nie wygląda na zakopany. Właśnie o tym mówiłem wcześniej. Takie info, nic nie dają. Mogą wprowadzać też w błąd. Dlatego tak trudno jest komentować tutaj coś z całą pewnością.

2 minuty temu, Tommo napisał:

Wojna informacyjne trwa...

no właśnie. A ty wklejasz zdjęcie "wklejonych haubic" które nie są wklejone.. 😂

Tu sobie popatrz:

i tu.. https://www.oryxspioenkop.com/

Pegi na Twitterze.

Kiedys byłem na tzw torze testowym dla Czołgów, pod Gliwicami, Tommo …… Ty chyba nie wiesz co te maszynu potrafią przejechać ……. oczywiscie haubica samobieżna jak ta na fotce o wiele cięższa ale jakies tam błoto nie straszne dla nich. Jak to mówią „dobry Koń to i po błocie pójdzie”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 godziny temu, Buber napisał:

No nie kończ, tylko wyjaśnij. Czy jeżeli w przypadku wojny ma sens słuchać ekspertów to dlaczego nie ma sensu słuchać ekspertów od wirusów?

Co ja mam ci wyjaśniać ??

Tak samo jak nie wytłumaczysz tym znajomym z ZSSR  o których wspominałeś że putin jest be tak samo ja nie wytłumaczę Tobie

Teraz, kiler napisał:

Co ja mam ci wyjaśniać ??

Tak samo jak nie wytłumaczysz tym znajomym z ZSSR  o których wspominałeś że putin jest be tak samo ja nie wytłumaczę Tobie

Dziękuję, nie mam więcej pytań. Czyli foliarstwo jest be jak nie pasuje, ale jak pasuje to jest cacy. Super... 

Pegi na Twitterze.

45 minut temu, Tommo napisał:

Wklejone w czarnoziem cenne hałubice samobieżne.

FB_IMG_1646752447834.jpg

przecież one nie są w żaden sposób "wklejone"

A to po czym jadą przejechałbym zwykłym SUVem nawet nie musiała by być terenówka

na takie coś mogą się nabierać ludzie którzy jedyny czołg jaki widzieli wo w "czterech pancernych"

• Cosmoss pinned and unpinned this topic