Jump to content

UKRAINA - WOJNA

ks-rider
 Share

Recommended Posts

Klod, 

przezyj najpierw to co przezylem ja zyjac na 3 kontynentach ( Twoje Indie w wieku lat bodajze lat 10 - ciu raczej wiekszego wplywu nie maja ale pewnie tez cos wniosa. )

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze sluzyles w Bundeswehr'rze i na wlasnej skorze przezyles jak to tam wyglada 🤣 🤣 🤣

Prosze wiec opisz. 

🙂

Ooooo Niemcy chcą uciekających Rosjan przyjmować ….. niby na „azyl polityczny” ha ha ha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klod, 
przezyj najpierw to co przezylem ja zyjac na 3 kontynentach ( Twoje Indie w wieku lat bodajze lat 10 - ciu raczej wiekszego wplywu nie maja ale pewnie tez cos wniosa. )
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze sluzyles w Bundeswehr'rze i na wlasnej skorze przezyles jak to tam wyglada   

Prosze wiec opisz. 

I znów to samo, Ja mam wiecej lat niz Ty i wiecej i lepiej wszystko wiem

p.s. Tu jest polskie forum i ewentualnie o polskim wojsku możemy dyskutować No ale temat niewygodny bo za dużo forumowiczów pokona Cie wiedzą i doświadczeniem …..

22 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

I znów to samo, Ja mam wiecej lat niz Ty i wiecej i lepiej wszystko wiem

emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

p.s. Tu jest polskie forum i ewentualnie o polskim wojsku możemy dyskutować emoji1787.png No ale temat niewygodny bo za dużo forumowiczów pokona Cie wiedzą i doświadczeniem …..

Text bardziej niz zenujacy, podobnie jak z tym, ze Tylko w PL ludzie wiedza lepiej co sie tam dzieje. NA prewno i tacy beda ale tez niekoniecznie, dyskutowane do bolu !

Co ma narodowosc czy jezyk do wiedzy ? Skad Ty bierzesz te swoje madrosci ? 

Ale masz racje, zaklepales mnie wiedza i doswiadczeniem  emoji1787.png

🙂

Text bardziej niz zenujacy, podobnie jak z tym, ze Tylko w PL ludzie wiedza lepiej co sie tam dzieje. NA prewno i tacy beda ale tez niekoniecznie, dyskutowane do bolu !
Co ma narodowosc czy jezyk do wiedzy ? Skad Ty bierzesz te swoje madrosci ? 
Ale masz racje, zaklepales mnie wiedza i doswiadczeniem  

Ja nie zaklepałem Cie wiedzą i doświadczeniem bo nie dyskutuje z Tobą

17 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ja nie zaklepałem Cie wiedzą i doświadczeniem bo nie dyskutuje z Tobą emoji1787.png

No jak nie jak tak, skoro mnie cytujesz i odnosisz do tego co pisze ?  🤣

🙂

7 godzin temu, ks-rider napisał:

Pytanie czy tych Leo maja w wystarczajacej ilosci ? 

Zgadzam sie z tym, ze smieci niema po co trzymac i dobram posunieciem bylo sie ich wyzbycie.

🙂

Ilosc czegos nie jest az tak bardzo istotna  jak umiejetnosc poslugiwania sie czyms , w tym przypadku czolgami.A z tego co slyszalem i widzialem w PL obsluga Leopardow jest bardzo dobrze wyszkolona i wie co robc jak.............. aaa czy leopardy  sa az tak dobre jak to twierdzi wojskowa obsluga  ich w PL i nie tylko ? tego nie wiem , sam tez jeszcze nie smigalem  tym 🤣 , ale cos w tym musi byc 😉.Co do ilosci tyklo leopardow w PL jest cos okolo 249 st. ale maja jeszcze inne fabrykaty.

KS, na Twoim miejscu odpuściłbym sobie obronę, albo nawet tłumaczenie działań Twojego rządu... ucieczka szczurów z tonącego okrętu, ruskich orków zwiewających drzwiami i oknami przed mobilizacją, jest przez niego określana jako "odważny sprzeciw". mają dostawać u Was azyl

kpina

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

17 godzin temu, Taurus 61 napisał:

Ilosc czegos nie jest az tak bardzo istotna  jak umiejetnosc poslugiwania sie czyms , w tym przypadku czolgami.A z tego co slyszalem i widzialem w PL obsluga Leopardow jest bardzo dobrze wyszkolona i wie co robc jak.............. aaa czy leopardy  sa az tak dobre jak to twierdzi wojskowa obsluga  ich w PL i nie tylko ? tego nie wiem , sam tez jeszcze nie smigalem  tym 🤣 , ale cos w tym musi byc 😉.Co do ilosci tyklo leopardow w PL jest cos okolo 249 st. ale maja jeszcze inne fabrykaty.

Z tym moge sie zgodzic

14 godzin temu, jeszua napisał:

KS, na Twoim miejscu odpuściłbym sobie obronę, albo nawet tłumaczenie działań Twojego rządu... ucieczka szczurów z tonącego okrętu, ruskich orków zwiewających drzwiami i oknami przed mobilizacją, jest przez niego określana jako "odważny sprzeciw". mają dostawać u Was azyl

Moze to i kpina ale ma to podstawy historyczne o czym chyba wiekszosc nie wie. §§ o przyznaniu azylu siegaja czasow krotko powojennych i zostaly wprowadzone ze wzgledu na nie otrzymanie azylu obywateli Niemiec, ktorz ytez jak obecnie Rosjanie uciekali zNiemiec do innych krajow i zostali do nich z powrotem cofnieci ginac w KZ'tach.

Fakt, zeb to prawo juz dawno powinno byc zreformowane.....

Z dwojga zlego wole Rosjan niz brudasow !

🙂

15 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Odpowiadam ale nie dyskutuje, cytuje żebyś wiedział do czego sie odnoszę emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Nie wiem, czy wiesz, ale odpowiadanie to rozmowa lub dyskusja  🤣

🙂

tymczasem w Polsce..

onr.jpg

• Thanks! 1
  • Haha :) 1

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują.

Artur Schopenahuer

I to jest twoja interpretacja.

Są tacy co to interpretują tak, że wszędzie są ekstremizmy, ale to nie one definiują zachowanie (czy poglądy)ogółu społeczeństwa.

A tak swoją drogą, dlaczego myślisz że jak ktoś na Ukrainie wspomina Banderę to jest faszystą?

Skoro "wszędzie faszyzm"...

Bo wiesz, tak się przypadkowo składa że właśnie to próbują wszystkim wmówić ruscy. Że Ukraińcy to faszyści. Ale przecież TY na PEWNO tak nie uważasz?

Edited by Buber

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują.

Artur Schopenahuer