Jump to content

UKRAINA - WOJNA

ks-rider
 Share

Recommended Posts

7 godzin temu, Buber napisał:

oczywiście możesz zachodowi nie wierzyć, ale jednak ktoś na kogoś napadł. I ktoś atakuje a ktoś się broni. Reszta to komentarz i szczegóły....

Ty teraz piszesz o wojnie a ja mam na myśli propagandę pompowaną w nas od  25 lat a może od 30

• Like it! 1

Uwazasz ze ta pompowana w Polakow przez poprzednie 44 lata byla lepsza???

Zreszta mozna sprawdzic teraz jaka "prawde" dostaja Rosjanie od swojej propagandy, a jaka mieszkancy panstw Zachodu. 

No i licza sie fakty o ktorych napisal Buber - napasc Rosji na Ukraine jest popierana przez Rosjan dlaczego?

• Haha :) 1

Godzinę temu, Adam M. napisał:

A gdzie ja napisałem że któraś jest lepsza a któraś gorsza ??

Jedno i drugie to propaganda a wybór miedzy nimi to jak wybór między PO a PIS

Godzinę temu, Adam M. napisał:

No i licza sie fakty o ktorych napisal Buber - napasc Rosji na Ukraine jest popierana przez Rosjan dlaczego?

Ale tych faktów nikt nie podważa

Odnosząc to do powyższego - jedni i drudzy kradną ale chociaż PIS dzieli się z innymi

czyli kłamie zarówno wschód i zachód ale zachód mniej i dlatego jest lepszy ??

• Like it! 1

Odnosząc to do powyższego - jedni i drudzy kradną ale chociaż PIS dzieli się z innymi
Kiler, ale w jednym kraju możesz sobie słuchać jakiej chcesz propagandy a w innym nie. Ba nawet w niektórych możesz sobie głosić co chcesz i nikt cię za to nie zamknie ani nawet wypadek ci się nie przytrafi, przynajmniej na razie. Niestety to się zmienia i już nawet w ojczyźnie wolności można mieć problemy za niewinne let's go Brandon.
Wszędzie władza dąży do wprowadzenia reżimu, tłumacząc zawsze tak samo, że to w imię bezpieczeństwa. A ludzie głupi się boją i pozwalają się kontrolować zamiast pilnować władze.

Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.

2 godziny temu, kiler napisał:

A gdzie ja napisałem że któraś jest lepsza a któraś gorsza ??

Jedno i drugie to propaganda a wybór miedzy nimi to jak wybór między PO a PIS

Skąd mamy mieć pewność że sam nie uprawiasz propagandy?

• Thanks! 1

Audi Sport

Skąd mamy mieć pewność że sam nie uprawiasz propagandy?
Teraz takich ludzi to chyba tak ładnie i poprawnie, pustymi dzbanami albo januszami kowalskimi się nazywa? Chociaż jak dla mnie, to trochę krzywdzące dla Janusza bo chociaż totalny pustak i debil, to jakieś tam, swoje zdanie ma

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

To prawda. Różne też są tego powody. Najczęściej ilość wypitej wódy. Wszak naukowo udowidnione, że to ona, zabija szare komórki na innym powodem jest totalne nieuctwo, zwane matolstwem i z tym my najczęściej do czynienia Tak czy owak ani jedno an8 drugie, noe zasługuje na poważne traktowanie i nie wiem ernescika nie ma bo nie ma gdzie yrollowac. Epidemia się skończyła w temacie Ukrainy też spokój więc ruskie onuce znalazły sobie inne miejsce do trollowania. A tam się dzieje, że hej

• Sad 1

Posted (edited)
W dniu 14.05.2022 o 21:32, kakmar napisał:

Kiler, ale w jednym kraju możesz sobie słuchać jakiej chcesz propagandy a w innym nie.

Nie wiem czy w CCCP  jakoś karzą słuchanie propagandy zachodu. Odnosze wrażenie że gdyby chcieli to trzeba by zamknąć do łagrów i więzień połowę narodu 😉

W dniu 14.05.2022 o 21:32, kakmar napisał:

nikt cię za to nie zamknie ani nawet wypadek ci się nie przytrafi, przynajmniej na razie. Niestety to się zmienia i już nawet w ojczyźnie wolności można mieć problemy za niewinne let's go Brandon.

No właśnie . Ta wolność w tej "ojczyźnie" też jest mocno udawana .

Podobnie zaczyna się  u nas . Powiedz/napisz coś co nie zgadza się z "wytycznymi  google" i już ludzie Cię wyśmiewają. A minie odpowiednia ilość czasu i pójdziesz za to do czubków (przecież nie do więzienia tylko do izolacji żebyś sobie krzywdy nie zrobił)

No niestety doszliśmy do punktu do jakiego chciał  nas doprowadzić "zachód"

Wszyscy im bardziej wykształceni (inna rzecz że większość ma ukończone liceum w pcimiu dolnym i zaoczne studia w prywatniej szkole)( tym bardziej wolą łykać serwowaną im przeżutą papkę . A szczytem samodzielnego myślenia jest zauważyć że rząd nie zawsze mówi prawdę (ale fascynujące jest że ci sami ludzie w innych tematach widzą ten rząd i urzędy jako prawdę objawioną)

Oczywiście każdy wierzy w to ze ruskie wynajmują ludzi którzy próbują destabilizować ten rząd i unie za pomocą pisania w necie  (ha ha ha podstawowa zasada brzmi - nie rób nic co już dawno jest zrobione 😉  ) ale już nikt nie wieży że indoktrynacja "zachodu" jest tak głęboka że oni nie potrzebują żadnych troli bo i tak większość robi dokładnie to czego chcą i dzięki temu każdego niewygodnego można okrzyknąć ruskim trolem , onucą czy jeszcze czymś tam innym

Niestety tak jest i kijem wisły nie zawrócisz . produkują tabuny wykształconych matołów finansistów wuj wie czego tam jeszcze którzy wszystko najlepiej wiedzą czy po studiach , mechaników od prawego tylnego koła i całe tabuny ludzi którzy "myślą" dokładnie jak tego chce ich propaganda

Te same matoły zauważają że przybyło innych matołów ale sami już tego u siebie nie widzą (większość wariatów nie wie że są wariatami)

Coś jak na drodze - spotykamy tylko pi.....y drogowe i wariatów  za kółkiem a sami jesteśmy idealni 😉

No i właśnie takie "roboty" stworzył sobie "zachód" - pajace które podskakują jedynie w rytm ciągniętych sznurków dokładnie tak jak wygodnie zachodowi

Zero samodzielnego myślenia , tylko papka googlowa ale mają się za niesamowicie mądrych  bo przeczytali kilka stron w google i obejrzeli wiele filmów na youtube 🙂

Edited by kiler
  • Like it! 1
  • Thanks! 1
  • Sad 1

W dniu 15.05.2022 o 21:31, kiler napisał:

Zero samodzielnego myślenia , tylko papka googlowa ale mają się za niesamowicie mądrych  bo przeczytali kilka stron w google i obejrzeli wiele filmów na youtube 🙂

A Ty? Skąd czerpiesz tą "niezależną i prawdziwą", "nie-papkową" wiedzę o świecie, o tym co cię otacza, w zasadzie o czymkolwiek? Samodzielnie sam do wszystkiego dochodzisz? 

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

7 godzin temu, Buber napisał:

A Ty? Skąd czerpiesz tą "niezależną i prawdziwą", "nie-papkową" wiedzę o świecie, o tym co cię otacza, w zasadzie o czymkolwiek? Samodzielnie sam do wszystkiego dochodzisz? 

TVN Turbo

Audi Sport

W dniu 14.05.2022 o 17:40, Adam M. napisał:

Zreszta mozna sprawdzic teraz jaka "prawde" dostaja Rosjanie od swojej propagandy, a jaka mieszkancy panstw Zachodu. 

Juz spiesze wjasnic !

fasyzstowska Ukraina wykayala chec pryzstapienia do NATO czym oszukali Rosje konca swoich ktorej slubowali wiernosc az do konca swoich dni, to tak w wielkim skrocieo

Tak to Putin przedstawil w ichniej telewizrni.

W dniu 15.05.2022 o 10:17, KLAUDIUSZ napisał:

Ja zauważyłem że niektórym to z wiekiem coś w głowach size zmienia ……..

A gdzie Erneścik? Ciasto kupiłem dla prawników i sie popsuło emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Klod,

spoko.jeszcze klka !latek i bedze  -  witaj w klubie 

Posted (edited)
14 godzin temu, Buber napisał:

z czegoś czego nie zrozumiesz - z myślenia 😉

i z doświadczenia

Edited by kiler

z czegoś czego nie zrozumiesz - z myślenia
i z doświadczenia
Zrobiłeś mi gościu dzień, z twoim mysleniem i doswiadczeniem
Podejrzewam, że ameba ma szersze horyzonty myślowe