Jump to content

UKRAINA - WOJNA

ks-rider
 Share

Recommended Posts

ja im mocno życzę zwycięstwa żeby nie było bo są naszą żywą tarcza przed putinem ale stwierdzam fakty przeinaczane przez propagandę i tyle

• Like it! 1
  • Sad 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

europejską jaka jest ruska nie wiem 😄  Wedle europejskiej propagandy czy nawet czytając to forum to Ukraina już wygrała , czas otworzyć szampana ........

mam tylko nadzieję że omegi B steinmetz kompresor z opel club ukraine nie zniszczyli w ramach działań wojennych tak mało ich zostało 😞 

• Thanks! 1
  • Sad 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

europejską jaka jest ruska nie wiem   Wedle europejskiej propagandy czy nawet czytając to forum to Ukraina już wygrała , czas otworzyć szampana ........
mam tylko nadzieję że omegi B steinmetz kompresor z opel club ukraine nie zniszczyli w ramach działań wojennych tak mało ich zostało  

Oj pie**olisz jakies farmazony Michaś ……

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 godzinę temu, michoa napisał:

no dobrze ale skoro na zachodniej Ukrainie jest bezpiecznie , to po co jadą dalej ? przecież to paliwo , czas ......

Spójrz sobie na mapie gdzie jest Bucza. A potem jeszcze raz się zastanów jak bezpiecznie tam jeszcze było parę dni temu... 

Godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Oj pie**olisz jakies farmazony Michaś ……

i to od pewnego już czasu.. a w tym temacie to wręcz w sposób żenujący. Smutne to, ale widać, taki światopogląd... 

• Like it! 1
  • Thanks! 1
  • Sad 1

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

3 godziny temu, michoa napisał:

oni już są bankrutem , to że dostają rakietnice z zachodu ( za które pewnie będą musieli po wojnie zapłacić ) nie pomoże im w odbudowie szpitali czy dróg i mostów na wschodzie

a wojna trwa sytuacja siępogarsza

Ty no weź nie bądź zgred i się podziel co bierzesz, musi być tanie bo inaczej nie może a rypie fajnie jak widać...

Powiem coś mało popularnego ale największym beneficjentem tej wojny będzie naród Ukraiński. To co ta wojna zrobiła na Świecie w ludziach, ich postrzeganiu na ten kompletnie nieznaczący dotychczas dla większości świata kraj, to jaką mają prasę, poważanie, respekt i szacunek...wielka rzecz. Oby tylko nie popsuli tego już po wojnie i dobrze wykorzystali na przyszłość. Tego im życzę.

• Thanks! 1
  • Haha :) 1
  • Sad 1

Audi Sport

20 minut temu, Tommo napisał:

Ty no weź nie bądź zgred i się podziel co bierzesz, musi być tanie bo inaczej nie może a rypie fajnie jak widać...

W ostatnim czasie głośno było o pewnym denaturacie, tani jest, kopytny też ... tylko dla kilkunastu osób okazał się śmiertelny...może to to 😅

• Thanks! 1
  • Haha :) 1
  • Sad 1

Tutaj potwierdzenie tego, o czym pisałem wczoraj;https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-brytyjski-wiceminister-obrony-jesli-rosja-uzyla-broni-chemic,nId,5955322

Co do samej sytuacji. Zdaję sobie sprawę, że może być różnie za jakiś czas z Ukraińcami. Wtedy pewnie będziemy się tym martwić. Jednak dziś, z tego co słyszałem a przede wszystkim widziałem na własne oczy, nie ma takiej możliwości, żebym przestał im kibicować w walce z ruskimi. Uważam, że kazdy z nas powinien pomagać jak tylko potrafi. Nikt z nas, nawet ci, najbardziej dziś zajadli wrogowie ukrainy, nie chcieli by, żeby takie okrucieństwa dotknęły go lub jego najbliższych. Ja czytam różne te brednie, nawet tutaj, to się zastanawiam, czy ci ludzie maja choć kawałek mózgu bo co do ich IQ, wątpliwości nie mam żadnych.

7 godzin temu, michoa napisał:

no dobrze ale skoro na zachodniej Ukrainie jest bezpiecznie , to po co jadą dalej ? przecież to paliwo , czas ......

a ja ci powiem po co

pomijając przekrętasów co korzystają z okazji żeby wyrwć się stamtąd to ludzie nie są głupi i nigdy nie byli wbrew pozorom 😄

i oni wiedzą dobrze że nieważne kiedy ten kraj tą wojnę wygra i jak wygra tam będzie straszna bida jeszcze gorsza niż była , odbudowa wschodu pociągnie zachód w dół też

i uciekają do Polski i dalej......

oni już są bankrutem , to że dostają rakietnice z zachodu ( za które pewnie będą musieli po wojnie zapłacić ) nie pomoże im w odbudowie szpitali czy dróg i mostów na wschodzie

a wojna trwa sytuacja siępogarsza

Jak słucham tych mądrości, to w/ g tego w PL na kazdym kroku powinne być ruiny a w Niemczech mogole zaorane !

@michoa dziennikarska dramaturgia Cię wyciułała w pupę.

Pokazywali w TV tylko ruiny, ruiny i ruiny, a przeca Ruska stopa ledwo liznęła całej Ukrainy - to jest Panie rozległy land.

Większość Ukraińców na oczy nie widziała Rosyjskiego żołnierza.

W tej chwili cała akcja przeniosła się na południowy wschód - i na tym sie pewnie zakończy.

Zobaczymy jak bedzie, jedno jest pewne ze odbudowa Ukrainy bedzie swietnym biznesem dla odbudowujacych. I to zarowno rolniczego zachodu jak przemyslowego wschodu i poludnia. Na razie kraje Azji Mniejszej i pln Afryki dla ktorych Ukraina byla glownym eksporterem zboza maja powazny problem, zreszta wszedzie ceny zywnosci ida gwaltownie w gore. Jesli dzieki dostawom broni ze Stanow i Zach. Europy uda sie powstrzymac rosyjska inwazje na pld. wschod Ukrainy, a moze nawet ja cofnac do granic przedwojennych, to firmy amerykanskie i zach europejskie dostana koncesje na wydobycie bogactw naturalnych tam zgromadzonych i Ukraina stanie sie wielkim placem odbudowy i budowy, ntomiast wysokie ceny zywnosci sprawia ze uprawy rolne stana sie o wiele bardziej dochodowe niz dotychczas. To wszystko wbrew  katastroficznym przepowiedniom Michala moze diametralnie zmienic ten kraj, w taki sposob jak wejscie do E.U zmienilo Polske.

• Like it! 1

• Cosmoss pinned and unpinned this topic