Skocz do zawartości

Motocykl klasy 125 na wypożyczalnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wiosnę planuję otworzyć wypożyczalnie motocykli Ujściu Płn WLKP, głównie na początek 125. W planach jest zakup kilku motocykli to znaczy 3 szosowych, 3 adv i z 2 chopper/cruisser. Mają być to motocykle przede wszystkim nie zawodne (głównie silnik) aby klient nie zadzwonił że kontrolka się zaświeciła i motocykl nie odpala... Mam wymyśloną 4 (200-300Km) trasy turystyczno/krajoznawczo wokół Ujścia głównie legalnymi szutrami wśród pagórków i dolin (coś ala TET) do tego mam Hondę XRL 125 1998r i Hondę XR 125L 2004r potrzebował bym coś jeszcze dokupić... Na szosę mam Junaka RX ONE 2019r plus Hondę CBF 125 2010r i tutaj bym jeszcze coś potrzebował... Do głupkowania po mieście mam jeszcze Rometa Mini Pony.
Najlepiej motocykle używane lub z małym przebiegiem.
Sumując jeden w szuter, jeden na szosę i 2 chopper/cruisser.

Aby ukazać jak ma funkcjonować wypożyczalnia trochę informacji:  (6) MOTO SZLAK - wypożyczalnia motocykli | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zakładał firmę nie reklamowałbyś? Poza tym pozytywny temat jak dla mnie, jeśli ktoś się pasjonuje i przy okazji łączy pracę z przyjemnośćią, ma ciekawy pomysł to czemu nie pomóc, doradzić zamiast rzucać cebulą w oczy? Jak na moje z ADV mogą być ?Bartony tekken czy hyper za rozsądną cenę do trwałości, materiały nie grzeszą jakością ale same jednostki i koszty utrzymania niskie i wszystko jest. Z chopperków to keeway ma dobre opinie i sporo zwolenników, wygląda spoko, trwały więc polecam! Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kemorsib napisał:

Gdybyś zakładał firmę nie reklamowałbyś? Poza tym pozytywny temat jak dla mnie, jeśli ktoś się pasjonuje i przy okazji łączy pracę z przyjemnośćią, ma ciekawy pomysł to czemu nie pomóc, doradzić zamiast rzucać cebulą w oczy? Jak na moje z ADV mogą być ?Bartony tekken czy hyper za rozsądną cenę do trwałości, materiały nie grzeszą jakością ale same jednostki i koszty utrzymania niskie i wszystko jest. Z chopperków to keeway ma dobre opinie i sporo zwolenników, wygląda spoko, trwały więc polecam! Pozdrawiam LWG

Nie jestem przeciwnikiem reklamy dopóki jest w miejscu do tego przeznaczonym. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak długo się nie odzywałem ale byłem za zlocie zimowym Eintroptrefen w Krajence... Nie chciałem aby zajechało reklamą - ale ciężko jest coś reklamować czegoś czego nie ma otwartego i nie wiadomo czy do końca wypali... Ciężkie czasy aby na rynku się utrzymać, inflacja, polski ład... inwestycji od chu... ale trzeba spróbować:)

Zastanawiam się na Bartonem Hyperem/tekken, jeszcze chodził mi Romet ADV 125 ale często sypią się jakieś głupoty i jakość słaba. Co do Lessingu to boje się że coś wezmę a nie będzie pobytu i się utopie... Nie znam rynku czy ogóle to zarobi na siebie, rok temu widziałem kilka wypożyczalni a w tym roku już ich nie ma...

Pozdrawiam

Fotka ze zlotu na Honda XR 125L

273526028_281035343967425_6088713526156632133_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, trybol said:

Nie znam rynku czy ogóle to zarobi na siebie, rok temu widziałem kilka wypożyczalni a w tym roku już ich nie ma...

ROTFL! to już znasz i wiesz

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości spytam - ile chciałbyś kasować?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki że motocykle 125 pn-pt od 90zł -120zł (tańszy chinczyk / starsza Japonia - nowy chinczyk/nowsza Japonia) za dobę

sob -nied 110 - 150zł

cały weekend pt  - nied 200 -300zł

popołudnie 4h - 60-100zł

Cenny w porównaniu do innych wypożyczalni atrakcyjne. Ale wszystko zależy ile będzie chętnych... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...