Skocz do zawartości

sprzedam DKF RT125 1951


damboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otrzymałem w spadku motocykl DKF RT125 z 1951 roku. Nie ma wiedzy z motocyklach, ale podobno ma kompresję, wydaje się z grubsza kompletny i bez modyfikacji.

Jeżeli znajdzie się zainteresowany, czekam na propozycje cenowe, w razie pytań, chętnie odpowiem - [email protected], 504-47-47-49spacer.png  b258d3c93c97bf21ea1681470f563887.jpg

0aa7cc96bbd1834c0c32c6bdc8f969d3.jpgba247c3002d701db106c1387183c1f70.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny egzemplarz, myślę że powinieneś z 8K za nie go wziąć
Abstrahując od wiarygodności samego ogłoszenia, to - poważnie? 8K za taką DKW'kę? W czasach gdy za jakąś g... motorynkę wołają 2x tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 23:28, nabokow napisał:
W dniu 4.02.2022 o 08:40, qba napisał:
Fajny egzemplarz, myślę że powinieneś z 8K za nie go wziąć emoji846.png

Abstrahując od wiarygodności samego ogłoszenia, to - poważnie? 8K za taką DKW'kę? W czasach gdy za jakąś g... motorynkę wołają 2x tyle?

Ogloszenie wiarygodne, rzucacie jakimiś kwotami, ale jakoś zainteresowanych brak. Nie znalazłem podobnego egzemplarza w Polsce, nie za bardzo nam się na motocyklach i nawet nie wiem jak to wycienic. Przy braku zainteresowania pewnie sobie zachowam na kilka kolejnych lat i spróbuję później 🙂

1 minutę temu, damboro napisał:

Ogloszenie wiarygodne, rzucacie jakimiś kwotami, ale jakoś zainteresowanych brak. Nie znalazłem podobnego egzemplarza w Polsce, nie za bardzo nam się na motocyklach i nawet nie wiem jak to wycienic. Przy braku zainteresowania pewnie sobie zachowam na kilka kolejnych lat i spróbuję później 🙂

 

Btw poza tym dkw do remontu mam jeszcze wfm z lat 60 już w zdecydowanie lepszym stanie niż dkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 23:28, nabokow napisał:
W dniu 4.02.2022 o 08:40, qba napisał:
Fajny egzemplarz, myślę że powinieneś z 8K za nie go wziąć emoji846.png

Abstrahując od wiarygodności samego ogłoszenia, to - poważnie? 8K za taką DKW'kę? W czasach gdy za jakąś g... motorynkę wołają 2x tyle?

To widzisz, kupuj póki jest 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...