Skocz do zawartości

Salon detailingu


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze podziwiam i chylę czoła przed ludźmi co potrafią w taką sobotę od 10tej rano do późnego wieczora ogarnąć własne auto że kopara opada... normalnie jakby wczoraj z fabryki wyjechał. Mi się po prostu nie chce, do tego nie lubię a finalnie nie mam czasu. Na myjnię jeżdżę 3-4x w roku i tyle. Mam Karchera - jak już podepnę przy okazji mycia kostki czy elewacji to przy okazji opierniczę samochody, motor, psa, jego miski i co tam się jeszcze napatoczy pod lancę. Ale jakie potem ku... lecą jak muszę to pieroństwo zwijać, składać, to aż się iskrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 12:46, Cosmoss napisał:

Black Hole Detailing z Kobyłki

[email protected]

Robiłem kompleksowo swoją Camarynę. Znam chłopaka prywatnie, naprawdę godny zaufania rzemieślnik.

Potwierdzam i również bardzo polecam! Byłam, widziałam, dotykałam.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Natalia Cattiva napisał:

Potwierdzam i również bardzo polecam! Byłam, widziałam, dotykałam.

Hehe okazało się że mój znajomy z Warszawy robił tam Oldsmobila. Też bardzo poleca. Więc zmiana planów, wiozę brykę do nich. 🙂

  • Lubię to! 2

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.01.2022 o 22:08, grizzli napisał:

Miałbym, ale w Poznaniu. Kumpel ciągnie stare mercedesy ze Stanów, ja mu czasami z synem ogarniam mechanikę. On ma kogoś, kto robi tapicerkę i lakiery. Finalnie wygląda to pózniej przyzwoicie.

Mam pod Kolobrzegiem ale tani nie jest !  

Tapicera rowniez ale juz w Kolobrzegu, widzialem robote wyglada naprawde przyzwoicie albo nawet i lepiej !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 11:53, Piasek80 napisał:

Wszystko sprzedają, cud kosmetyki co z każdego grata wydobędą blask. Tylko jakoś ku**a czasu na to babranie się i zapału żeby się do tego zabrać nikt nie sprzedaje dlatego mamy samoobsługowe myjnie 🙂

Akurat samoobsługowe myjnie w przeciwieństwie do automatycznych są bardzo lubiane przez osoby, które interesują się detailingiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, StaregoSzukam napisał:

Akurat samoobsługowe myjnie w przeciwieństwie do automatycznych są bardzo lubiane przez osoby, które interesują się detailingiem 😉

Ja bym wolał oddawać auto na myjnie obcoobsługowe, nieautomatyczne 🙃

Przecieki z pola bitwy 🤪

 

IMG_20220203_203434.jpg

Ma być petarda...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 09:07, Tommo napisał:

Przecieki z pola bitwy 🤪

Jeszcze dużo do poprawienia widzę 😉
Na koniec możesz wrzucić zdjęcia w większej rozdzielczości przed i po ale efekt powinien być bardzo dobry, kojarzę tych ludków z Forum kosmetykaaut (kiedyś często tam zaglądałem) 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już historia niestety. Szkoda, bo to naprawdę genialna myśl techniczna. Wielki szacun dla inżynierów Citroena. Z drugiej strony, poziom skomplikowana, upierdliwości w serwisowaniu, naprawach i głównie kosztach produkcji w dobie dzisiejszych czasów - odejście od tej technologii w pewnym stopniu rozumiem.

Tym bardziej trzeba dbać i pielęgnować tą historię dla kolejnych pokoleń jako wartość samą w sobie.

IMG_20220212_165223.jpg

  • Lubię to! 1

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mega i z pewnością zwróci na siebie uwagę na ulicy, nie tylko wśród miłośników starej motoryzacji. Tym bardziej, że dzisiaj, choć auta nowoczesne, ale wszystkie do siebie podobne. A ten nawet w czasach świetności był jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy w formie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest wyjątkowy. Raz że wygląda zupełnie nietypowo i podobnie też jeździ. Jestem absolutnie zauroczony mimo wad jakich mu nie brakuje.

Wklejam sesję zdjęć już po pracach detailingowych. Mnie powaliło.

image00050.jpeg

image00064.jpeg

image00048.jpeg

image00063.jpeg

image00059.jpeg

image00055.jpeg

image00045.jpeg

image00041.jpeg

image00025.jpeg

image00019.jpeg

image00018.jpeg

image00038 (1).jpeg

image00062.jpeg

image00039 (1).jpeg

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...