Jump to content

KRYPTOWALUTY - Co wiedzieć? Gdzie szukać info? Strony, podpowiedzi i wszystko z tym związane

KLAUDIUSZ
 Share

Recommended Posts

W dniu 14.06.2022 o 07:39, Tommo napisał:

Rynek krypto się wali. Potwierdza tylko co pisałem jako bardzo ryzykownym biznesie.

Był spory krach, jednak dopiero czas pokaże co będzie dalej. 

To nie pierwszy dołek crypto.

Wszystko powinno wrócić do normy. Ale nie za tydzień, ani nie za miesiąc.

W sumie to się zastanawiam, czy rzeczywiście wszystko wróci do normy - i do jakiej normy jeśli już.

Wygląda na to, że na tę chwilę sporo inwestorów wycofało się z kryptwalut.

Czy odzyskają zaufanie? Kiedy jeśli już? Czy Bitcoin podniesie się z poważnego upadku? Czy inwestorzy powrócą?

Ciężko wróżyć. Ja osobiście mniemam że jest teraz dołek dołków i warto inwestować w sprawdzone i pewne coiny. Pomału robię delikatne zakupy, oczywiście inwestuję tylko tyle ile jestem w stanie stracić w razie totalnej sraczki.

Nie chwaląc się, na nowej LUNie zarobiłem troszku w 2 dni i akurat ten zysk sobie teraz inwestuję w inne projekty.

Deczko ponad 6k PLN. Coś nie tak liczysz 😉 Skromne 2 tygodniowe wczasy dla 2 osób. Mi pasuje 🙂 Zdarzają się farty, trzeba się tylko z głową i szybko wstrzelić.

W dniu 29.06.2022 o 14:44, KLAUDIUSZ napisał:

Luna Classic w ciągu tygodnia wzrost o 150% emoji1787.png

To prawda, a USTC miało wzrost o 800%.

Pytanie tylko, czy to jest jakaś padaczka, czy ogólnie cena jeszcze podskoczy i pójdzie w górę.

Po tym dużym wzroście był mały spadek, teraz jest tak średnio stabilnie.

Ja byłem w 99% przekonany, że Luna będzie szła już tylko w dół. Dałem tylko 1% szansy na to, że to się w jakiś magiczny sposób odbije.
Ale jak widać społeczność Terra się nie poddaje, w jakiejś grze nawet dodali płatność Luną. 
No i coraz więcej serwisów wdraża mechanizmy wypalania Luny.

Szanse na jej wzrost rosną. Pytanie tylko kiedy i czy w ogóle wieloryby zaczną inwestować w Lunę - na razie nikt większy się w to nie pcha.
Szansa na super wzrost jest ograniczona.

Edited by Damian85

4 godziny temu, jonaszko napisał:

Tak, tak, cieszcie się. Chwilowy wzrost a za chwilę spektakularny upadek. Przecież to zwykła piramidaemoji1787.png

No Panie, ło to chodzi - kupić taniej, sorzedać drozej, znow kupić taniej. Gorki i zjazdy to jest esencja gieldy.