Skocz do zawartości

kompresja HD TC 1550 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

W 2003 FXSTDSE PF CUSTOM VEHICLE OPS SOFTAIL DEUCE CVO wychodził w kolorze  (CENTENNIAL GOLD & VIVID BLACK WITH GOLD LEAF).

W 2004 wychodził FXSTDSE2 PH CUSTOM VEHICLE OPS SOFTAIL DEUCE CVO 2 w kolorze (CANDY COBALT WITH STARLIGHT BLACK) wiec to pewnie ten... bo w 2005 SE już nie było...

Głowice standard, zawory z EVO, stara wersja jeszcze.

Średnica tłoka - 3,875

Skok - 4,00

Kompresja statyczna - 9,11

Kompresja skorygowana - 8,52

Wałki rozrządu SE203.

Ciśnienie obliczeniowe - 172,5 PSI

Dla modelu FXSTDSE2

Jakoś tak będzie...

Edytowane przez FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to robiłeś zgodnie ze sztuką, a pewnie robiłeś, to różnica ta wynika najczęściej z różnicy w utrzymywaniu ciśnienia w popychaczach hydraulicznych.

Ten z większą kompresją baniak ma popychacz, który jest mniej szczelny...

Ale to diagnoza "przez telefon" wiec, wiesz, ten tego...

Jakbyś chciał to zrobić precyzyjniej to trzeba to robić inaczej... ale wg mnie nie ma sensu dzielić włosa na czworo, jest git ( jak nie walnąłeś babola).

P.S. 1

Sorry za gramatykę.

 

P.S. 2

Szerokości życzę.

  • Dzięki! 1

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tommo piękna maszyna i kolor zacny... Jeśli zaś mogę kolegów zapytać o sprawę z kompresją nie związaną - nie znalazłem innego wątku... Otóż chciałem trochę swoją maszynę rozgrzać i przetoczyć po garażu coby opony trochę rozruszać. A że byłem w starym dresie to trochę prawej nogawki odwzorowało się na wydechu w taki sposób że nijak nie mogę tego cholerstwa usunąć - nadmiar spalonego materiału udało mi się zeskrobać nie uszkadzając chromu ale pozostały zaczernione place z resztkami materiału, którego żadna pasta czy to do chromu czy pasta tempo i jej podobne oraz nafta i denaturat nie ruszą. Chciałbym zapytać czy macie jakieś sugestie czym to cholerstwo mogę usunąć zanim się naprawę wkurzę i odpalę maszynę i zobaczę jak się ten syf sam wypala - to ostatnia deska ratunku... 

Dziękuję za podpowiedź i sorki ze nie w temacie... 

 

IMG_20220120_161447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...