Skocz do zawartości

Kupię moto do 10k


zaku9202
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie. Kupię nakeda, najlepiej na wtrysku w okolicach 10k. Okolice Łodzi ale jak cos super to dojade. Pozycje jakie mnie interesują to Bandit, FZ6n, CBF, ER. Chodzi o nakeda, którym w trasę czasami tez pojade. Dawajcie co macie ;)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zaku9202 napisał:

Właśnie słyszałem o dźwięku ale tez słyszałem o wiekszej agresji? Wiadomo zależy od kierowcy, ale zorientuje sie jeszcze. Dzięki!

Większa agresja? Hmm, V-ki mają większy moment na niskich obrotach, super się zbierają od dołu. Ma to swoje plusy - nawet jak dajesz w palnik, to spalanie malutkie. Miałem SV 650 i mimo dynamicznej jazdy więcej niz 5-6 litrow nie wypiła. A jak na plastikach daję w palnik to Panie, wynik prawie razy dwa trzeba pomnożyć.

Mam tez zakurzonego olejaka, Suzi 600cc (jajko), ten sam silnik co w malym Bandycie, aby to szlo jak SV to trzeba być bardzo wysoko na obrotach. W SV jak masz 3500-4000 obrotow to to już leci na pełnej ku... 😉

Polecam się przejechac na SV. 😉

Czasem sie zastanawiam, czy nie wrócic do SV, takie SV 1000 N bym przytulił z checią. Choc nawet 650 daje fajnie radę. Do setki idzie jak ścigi (chyba 3,6 do 100 km/h), dopiero gdzieś powyżej 150 traci kopyto.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "mocnym" dołem u vałki to nie do końca tak prosto. Też tak bezkrytycznie uważałem do czasu zakupu bandita 1200. Lokomotywa, wg mnie moment wręcz o charakterystyce (odczuwalnie) liniowej, bez szarpania na niskich obrotach jak w vałkach. Rzędówa o słusznej pojemności nie ma się czego wstydzić w stosunku do vałki - subiektywne, moje własne odczucie z posiadania rzędówek i vałek - dobra rzędówa jest bardziej elastyczna w całym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupię coś do 10k, które sprawdzi się jako pierwszy motocykl dla faceta 187cm. W kręgu zainteresowań bandit, cb750, fazer, xj600. Ogólnie wszystko bez zbędnych plastików. Najlepiej okolice Łodzi. Posiada ktoś coś fajnego i wartego uwagi?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ależ jak najbardziej żyje, tylko w tym świecie to nie sprzedawca szuka klienta z ofertą, tylko klient poszukuje aktywnie dla siebie sprzętu  😎 

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...