Skocz do zawartości

gsx 1400


grizzli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, grizzli napisał:

Odświeżam. To, co jest w Polsce obecnie na rynku, to jakiś dramat.

Moze pogadaj z Monterem !  Bo chyba nie kupisz !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ks-rider napisał:

Moze pogadaj z Monterem !  Bo chyba nie kupisz !  🤣

 

🙂

Andrzej, napiszę z perspektywy Polaka, który chce kupić moto w Niemczech. Pierwsza sprawa, to odległość. Ale to nic, gdybym jechał po coś konkretnego. A to wygląda tak. Kupno u Was od pośrednika czy handlarza nie różni się niczym od kupna od handlarza w Polsce. Tacy sami krętacze i matacze, jak nasi rodzimi. Więc po co szukać daleko, jak wku**ić się mogę bliżej. Kupno od właściciela prywatnie to już inny temat, bo tu mogę chociaż być pewien przebiegu. I nic poza tym. Bo stan techniczny i wizualny to rzecz względna zależna od indywidualnego postrzegania. Więc też mogę zrobić kilometry i się rozzłościć. Gsx 1400 jest tak specyficznym modelem, że trzeba dokładnie obejrzeć go przed zakupem, bo wtopa bywa bardzo kosztowna. Kto z tym modelem miał styczność, ten wie, o czym piszę. Więc umieszczanie w celu ułatwienia mi tematu ogłoszeń z Ebaya mija się z celem, bo tyle to sam potrafię. Szukam w Polsce, bo nie ma pośpiechu i tak jest łatwiej. Nie zrobię sobie tygodniowej objazdówki po Niemczech bez pewności, że cokolwiek kupię. A z Monterem gadałem. I chyba podziela mój punkt widzenia. Wiem, że jak coś trafi, da znać. A ja nie mogę nikogo obarczać swoją misją, bo nikt czasu ani kasy na paliwo nie wygrał na loterii, więc przestaje to być uzasadnione ekonomicznie. Co jest całkowicie zrozumiałe.

Szukam, jeżdżę, oglądają mi kumple w innych miastach...Nie jestem jakoś zdesperowany, ale dałbym dużo więcej, niż średnia cena na olx-e, pod warunkiem jednak, że moto jest w dobrym stanie i ma udokumentowany (lub w miarę wiarygodny) przebieg. A na razie jest tak-książka serwisowa pisana na kartce A4 długopisem albo-hit-zdjęcia austriackiej książki serwisowej ch*j wie pewnie od czego, rysa na błotniku okazuje się być poklejoną chamsko siatką pęknięć, trzy ryski na kominie to w rzeczywistości solidna wgniota, Odpalają moto z kabli, bo aku zgon, a po chwili rzyga olejem z chłodnicy (panie, jak gasiłem na jesień, to była igła, a mam go któryś sezon, no nie rozumiem, co się stało), napęd dramat, ale przecież jedzie, to jest dobry i (standard) w połowie naciągu. Wszystko igła, ale papierów żadnych nie ma, bo wiecznie giną. Podobnie, jak drugie, zapasowe kluczyki.

Kupilem dwa lata temu b12,5 polski salon. Etui z książką serwisową prowadzoną przez cztery lata, dwa oryginalne kluczyki, jakieś rachunki, karty kodowe, instrukcja obslugi...można? można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, grizzli napisał:

 

Kupilem dwa lata temu b12,5 polski salon. Etui z książką serwisową prowadzoną przez cztery lata, dwa oryginalne kluczyki, jakieś rachunki, karty kodowe, instrukcja obslugi...można? można.

Grzesiu tyle że b12,5 w Polsce jest dużo. Motocykl był długo oferowany w salonach, miał dobrą cenę i nieźle się sprzedawał. A GSX1400 to biały kruk. Jest tego jak na lekarstwo, w Polsce szczególnie. Ich wiek też nie jest bez znaczenia.

Możesz się nie doczekać w PL na ciekawą ofertę. Ja bym jednak obrał kierunek na DE i tam szukał, bo jest ich trochę i łatwiej wyhaczyć perełkę.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
29 minut temu, jonaszko napisał:

Znalazłeś coś ciekawego?

Znalazłem, ale trochę nerwów mnie to kosztowało. I wycieczka 1000 km (tu gorące podziękowania dla Minolci-jesteś wielki). Udokumentowany przebieg, stan więcej niż przyzwoity, 2006 rok, wersja yoshimura tri-oval. Czarny, choć mial być bialo-niebieski. No ale cóż, rynek wtórny to nie salon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grizzli napisał:

Znalazłem, ale trochę nerwów mnie to kosztowało. I wycieczka 1000 km (tu gorące podziękowania dla Minolci-jesteś wielki). Udokumentowany przebieg, stan więcej niż przyzwoity, 2006 rok, wersja yoshimura tri-oval. Czarny, choć mial być bialo-niebieski. No ale cóż, rynek wtórny to nie salon...

 

Tylko se na nim krzywsy nie zrob !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...