Jump to content
Buber

Nowe moto - Bardzo Mały Wacek

Recommended Posts

Długo się broniłem przed BMW. kiedyś miałem krotki epizod z K100 ale.to była.jeszcze cegła. Odkąd, przypadkiem, kilku lat temu, wpadła mi w ręce bema, nie chce już innych. Starsze modele miały jeszcze wspomaganie hamulców I to jest coś, czego nie ma żaden inny motocykl. Rewelacja!

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, Buber napisał:

wiesz, też tam myślałem.. poważka. Dopóki nie pojeździłem. I do tego pierwsza jazda nie rzuciła mną jakoś na kolana. Ale jak pojeździłem parę kmów więcej, i poczyłem jak to się drogi trzyma, to się przekonałem. 

Z tym że ofkors to nie tylko trzymanie, tylko trzymanie w pakiecie. Np. Ty masz ściga, mi pozycja na ścigach nigdy nie podchodziła. I pewnie Twoja suczka też fajnie się trzyma drogi, ale ja siedzę tak jak lubię. I zawiechę też mam 😀

Ja tam się tylko droczę. Nikogo też nie mam zamiaru do sportów przekonywać 😉

Po prostu bardzo dużo tego ostatnio widzę wśród znajomych i na ulicach, a tutaj kolejne BMW ... ehh ... i to jeszcze z tym niechlujnie zamontowanym silnikiem, jakimś homoleverem i tylko połową wahacza. Powinni zabronić 😉

no tak, homoleverem.. przejedź się czymś takim i np. hamuj w zakręcie - ta zawiecha na to pozwala! Także ten.. 😉

swoją drogą ten jednoramienny wahacz z dziurą w kole fajny jest 😉

Tyle że ta sztuka stara jest, 2005 rok. Ale jara 😎 także ten.. takie coś za niewielkie pieniądze można kupić, bo nie wszystkim się podoba, no i nie dla wszystkich jest tak po prawdzie..

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

17 godzin temu, ks-rider napisał:

Buber,

Wiesz co jest w kazdym pojezdzie najwazniejsze ?

Hamulce !

K jest pod tym wzgledem i nie tylko referencja !

🙂

Zależy do czego porównujesz .Ten klocek swoje waży. 230 kg? Mój S4RS ma 177 kg i tej samej śr. tarcze, tylko do tego monoblocki Brembo i radialną pompę.

Audi Sport

Musisz tylko pilnować pompy a raczej agregatu hamulców. Wymiana corocznie płynu, wręcz obowiązkowa. Chyba, że masz bez wspomagania?

Wiem, wiem, będzie zmiana na wiosnę 🙂 to mam opracowane. Choć wymiana z tą pompą wspomagania jest wybitnie upierdliwa w tym modelu. Ot, dobry pretekst do fajnego popołudnia w garażu 😄 

Pegi na Twitterze.

Dóbrze jest mieć specjalny lejek. Bez niego płyń lubi się rozlać na agregat i wtedy masz problem. Uszkadza uszczelki i elektronikę.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Wiem.. 🙂  mam obiecany od kogoś z forum, wydrukowany podobnież.. 

Pegi na Twitterze.