Skocz do zawartości

Nowe moto - Bardzo Mały Wacek


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

A co tam, pochwalę się.. Kumpel miał, dał mi w lecie pojeździć i niedawno kupiłem nowe (dla mnie) moto. K100R, 2005 rok. Pięknie śmiga, to zawieszenie jednak jest niesamowite. No i wszystkim co takie coś mają polecam otwarcie airboxa. Fajny mod, poprawia moc.

 

 

DSCF0027.jpg

DSCF0029.jpg

DSCF0034.jpg

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, 

 

Ale to nie jest K 100 R 🤣

 

Ta brzydka lampa bardziej przypomina mi K 1200 R !  🤣

 

I jak sie nia smiga ? 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tommo napisał:

Gratki.

A to nie te przypadkiem miały wadę fabryczną w silniku? 😊

Nie w silniku a

1. kieposko utwardzone walki rozrzadu, ktore wszystkie zostaly wymienione w akcji tydziej po jej wprowadzeniu

2. wadliwykosz sprzegla

Po 2 latach po lifcie poprawiono wszystko co bylo do poprawienia a model 1300 jest zupelnie pozbwiony wad

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.10.2021 o 17:03, Adam M. napisał:

Bardzo brzydki, co sie stalo ze tak nowy motocykl kupiles?

Aaaaa... boo....  kumpel miał i mi dał na parę dni, nakręciłem parę kilometrów i mi się bardzo spodobało. Cena była dobra, źródło pewne bo to dobry kumpel mechanik i "pod siebie" robił, więc pękłem 🙂

Zawieszenie mnie urzekło. Jechałem po koleinach tirowskich i ledwo!! je czułem. Nigdy wcześniej tak nie miałem. A poza tym człowiek się coraz starszy robi, trzeba było coś innego zarzucić. Za 15-20 lat nie będzie mi się chciało takiego ciężkiego prowadzać, a póki dam radę teraz to trzeba używać!

A czy brzydki? noo.. jest charakterny. I z wyglądu i z zachowania. Więc mi się podoba. No różne rzeczy można o nim powiedzieć ale na pewno jest oryginalny i na pewno jest to jakość, bo jednak BMW jakoś tam dba. 

 

W dniu 30.10.2021 o 22:15, ks-rider napisał:

Buber, 

Ale to nie jest K 100 R 🤣

Ta brzydka lampa bardziej przypomina mi K 1200 R !  🤣

I jak sie nia smiga ? 

🙂

Śmiga się super. Naprawdę jestem zadowolony, zwłaszcza na nowych opąkach, Battlaxy. Bo te oryginalne to kupa jakaś. No i śmieszne, jak jadę "jak się da" czyli no ten... czasem przekraczając to bierze 5.9-5.8 - tyle komputerek pokazuje. A ostatnio jechałem jak już było zimno i ślisko i uważałem, nie spieszyłem się i.. wziął 6.1-6.2 🙂 czyli nie lubi powoli.

Ale na razie wstawiony do garażu bo boję się śliskiego. A poniżej 3 stopni to już różnie bywa na drodze. Więc nie ma co ryzykować. Zimno mi nie przeszkadza, ale przyczepność owszem...

 

Edytowane przez Buber
  • Dzięki! 1

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pierwszy raz usiadłem na dłużej na BMW, to przestały dla mnie istnieć inne marki chociaż zawsze stawiałem na pierwszym miejscu hondę. A czy brzydki? Kwestią gustu. Ładny dla mnie, ma być antyk a nowy ma być dobry i tak samo jeździć.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Buber napisał:

Śmiga się super. Naprawdę jestem zadowolony, zwłaszcza na nowych opąkach, Battlaxy. Bo te oryginalne to kupa jakaś.

Jakie byly oryginalnie ?

Moje pierwsze byly M1 Metzeler'a, wszyscy wzdychali do Batlaxx BT 14 zalozylem a to okazalo sie syf,

Mialem Conti Sport Attac, na suchym naprawde dobre, ale w deszczu katastrofa !

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirelki jakieś z taką masą nacięć. Znaczy takie były jak kumpel kupił, też jeździłem, i on zmienił bo mu bardzo nie pasowało. No i miał rację 😊

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, też tam myślałem.. poważka. Dopóki nie pojeździłem. I do tego pierwsza jazda nie rzuciła mną jakoś na kolana. Ale jak pojeździłem parę kmów więcej, i poczyłem jak to się drogi trzyma, to się przekonałem. 

Z tym że ofkors to nie tylko trzymanie, tylko trzymanie w pakiecie. Np. Ty masz ściga, mi pozycja na ścigach nigdy nie podchodziła. I pewnie Twoja suczka też fajnie się trzyma drogi, ale ja siedzę tak jak lubię. I zawiechę też mam 😀

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

BMW - Bedziesz Mial Wydatki emoji1787.png

Gratulacje emoji106.png

Ano pierwsze moto do którego dokupiłem assistance. Bo wcześniejsze, na gaźnikach, to samemu bym podrutował. A tutaj nic z tego.. komputery, absy, esy, i tak dalej.. 

Ale odpukać, miałem przypadek ze sterownikiem pompy paliwa i w sumie stówę mnie wyszedł plus chyba 150 dla znajomego mechanika za diagnostykę komputerem, więc spoko, póki co nie narzekam. Zobaczymy jak to szybko oponę zje. No i pali więcej od Fazera..  ale kopnięcie też ma lepsze 😎

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber,

Wiesz co jest w kazdym pojezdzie najwazniejsze ?

 

Hamulce !

 

K jest pod tym wzgledem i nie tylko referencja !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...