Skocz do zawartości

Bandit 650n 2007 rok na wtrysku


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam pytanie odnośnie Bandita. Czy ciężko chodząca stacyjka należy sie przejmować? Oraz czy ta półka łącząca lagi (nie wiem czy tak sie to nazywa) jest malowana? Wydaje mi się, ze tak. Sa tez ślady farby na prawym amorku. Pytanie czy to może oznaczać coś złego? Spawów/pęknięć brak. I jeszcze pytanie czy tak ma wyglądać mocowanie dźwigni zmiany biegów? Ogólnie moto spoko. Lagi sie lekko pocą, napęd do zrobienia. Będzie to (albo nie) mój pierwszy motocykl. 217ed0eb45a2903120e4fadeafef6b50.jpg46254cb9c78e9237fe8801569be0ee39.jpg9c054eb1c7ff4c95c497b42a5a72139c.jpg08c04f574c9fef17358553a142bc6f25.jpg0b4cce39cdb95f71d668357b25df7685.jpg170515d0a5b197cc694b50e9c08477a0.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacyjki w bandziorach często się haczą, to nic nadzwyczajnego, ślady zaprawek na lagach też mnie nie dziwią, bo suzuki w cieczy krytykowano zawsze z powodu jakości powłok lakierniczych. Podobno rzecz się miała z felgami. Odpryski to rzecz naturalna. Lagi rzecz eksploatacyjna, podobnie jak napęd. Silnik ma chodzić bez żadnych niepokojących dzwięków, choć nie będzie miał kultury pracy hondy. Jedynym dopuszczalnym odgłosem na wolnych obrotach to hałas kosza sprzęgłowego, ale musi on zniknąć po wciśnięciu sprzęgła.

Co nie pasuje w dzwigni zmiany biegów?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacyjki w bandziorach często się haczą, to nic nadzwyczajnego, ślady zaprawek na lagach też mnie nie dziwią, bo suzuki w cieczy krytykowano zawsze z powodu jakości powłok lakierniczych. Podobno rzecz się miała z felgami. Odpryski to rzecz naturalna. Lagi rzecz eksploatacyjna, podobnie jak napęd. Silnik ma chodzić bez żadnych niepokojących dzwięków, choć nie będzie miał kultury pracy hondy. Jedynym dopuszczalnym odgłosem na wolnych obrotach to hałas kosza sprzęgłowego, ale musi on zniknąć po wciśnięciu sprzęgła.
Co nie pasuje w dzwigni zmiany biegów?
A jakoś tak niechlujnie wygląda :D może sie czepiam. Powiedz mi czy przy zgaszeniu Bandita na biegu powinna sie zapalić kontrolka jakis check czy cos. Wlasnie sobie o tym przypomniałem, że się zapaliła kiedy właściciel wprowadził go do garażu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check? Po zgaszeniu na biegu? Nie sądzę, ale mogę się mylić. To typowo kontrolka błędu.
Powinna się zapalić tylko kontrolka ciśnienia oleju. Nie zapali się kontrolka luzu, bo jest na biegu.
Ok dzięki :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast po przekręceniu kluczyka w stacyjce, i przed zakręceniem silnikiem, zapala się kontrolka ciśnienia oleju, luzu, abs i F1(check). Przy czym F1 gaśnie po krótkiej chwili, a abs po osiągnięciu 10km/h. Luz gaśnie po wbiciu biegu, a ciśnienie oleju powinno zgasnąć już na rozruszniku, a na pewno zaraz po odpaleniu (warunkiem jest zdrowy silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast po przekręceniu kluczyka w stacyjce, i przed zakręceniem silnikiem, zapala się kontrolka ciśnienia oleju, luzu, abs i F1(check). Przy czym F1 gaśnie po krótkiej chwili, a abs po osiągnięciu 10km/h. Luz gaśnie po wbiciu biegu, a ciśnienie oleju powinno zgasnąć już na rozruszniku, a na pewno zaraz po odpaleniu (warunkiem jest zdrowy silnik)
Dzięki za info. Zwrócę uwagę jak pojade kolejny raz. Ale jak dzisiaj bylem to jedynie po zgaszeniu sie zapaliła. Tylko właśnie nie pamiętam czy to było cisnienie czy check. Ale właściciel mówił ze kwestia tego ze na biegu zgasił. Dopytam ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...