Skocz do zawartości

Romet 747 skaczący pasek


lex198945
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów zaczęły się problemy z moim skuterem romet 747 2020 a problem jest taki ze od 40km/h i w górę jest takie uczucie jak by pasek skakał jakby nie mógł wejść na wariator albo rolki wariują poprostu czuć to strasznie pod nogami wymieniłem  cały nowy napęd kompletnie wszystko i dalej to samo już naprawdę nie wiem co się dzieje proszę o pomoc 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale łożyska były sprawdzane i tuleje zawieszenia tez i wszystko z nimi wporzadku skuter ma rok dopiero także tak szybko by się nie zurzyly  a przebieg 6300km 

I łożyska to raczej by odrazu dawały znac o sobie odrazu na stracie a nie od 40km/h noi zapomniałem dodać ze czasami się zdazy ze ze świateł jak wystartuje to ciągnie cały czas aż do 70 i nic nie czuć ale bardzo zadko ale się zdazy a jak już się zatrzymam i znów ruszę to znów to samo nigdy tak nie miałem bardzo dzwonię to wszystko miałem nadzieje ze to wina napędu ale wyminilem na nowy i nie pomogło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzęgło tez cały napęd nowy korektor sprzęgło wariator pasek nawet bendix 

Pasek nowy założyłem taki sam jak był 729.17.5.30 może producent zablokował go na pasku i dał krutszy dlatego tak się dzieje No nie wiem już wszystkiego się łapie bo nie wiem co zrobić  ale obiadowa ma 43 cm bo nawet uszczelkę wymieniałem pod pokrywę także pasek dłuższy odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj rozebralem  cała przekładnię łożyska w stanie idealnym koła zębate tez w bardzo dobrym stanie walki proste a dalej czuć bicie od 40km do 65km wyżej już nie czuć tego ale jeste to bardzo uciążliwe już nie wiem co robić czy koło by się wykrzywiło czy co już nie wiem proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...