Skocz do zawartości

Tygodniowy wypad w październiku


Jacek Elert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

„Nie wiem , ale się wypowiem”.
Prędkość przelotowa, a maksymalna to chyba trochę się jednak różnią.A swoją drogą teraz pod namiot trochę zimno. Wczoraj słuchałem radia i mówili o przymrozkach.Już za stary chyba jestem na takie wyjazdy.Za gówniaka to miałem dwa kaski.Letni i zimowy pod który mogłem czapkę jeszcze włożyć.Śnieg sypał , a ja za piaskarką śmigałem do szkoły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, artu3131 napisał:

Prędkość przelotowa, a maksymalna to chyba trochę się jednak różnią.

jaka jest niby różnica? W starszych motocyklach może przelotowa jest trochę niższa od maksymalnej, ale jak jest nowy motocykl z salonu, to przelotowa powinna wynosić dokładnie tyle, ile maksymalna (tyle ile podaje producent), a czasami przelotowa jest nawet większa.

 

23 godziny temu, artu3131 napisał:

zimowy pod który mogłem czapkę jeszcze włożyć.

rzeczywiście odpowiedzialne zachowanie...

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trampolajna napisał:

jaka jest niby różnica???????????? w starszych motocyklach może przelotowa jest trochę niższa od maksymalnej, ale jak jest nowy motocykl z salonu to przelotowa powinna wynosić dokładnie tyle ile maksymalna (tyle ile podaje producent) a czasami przelotowa jest nawet większa

Jezu znowu ??

Wolałem już opowiadania o łamanych kierownicach albo wielkim moto- wypadzie na 400 km . Z czego 300 na busie 😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trampolajna napisał:

aka jest niby różnica??????

Ucza tego w 5 klasie podstawowki.. juz niedlugo 😉

33 minuty temu, kiler napisał:

. Z czego 300 na busie

Eee.. ja jestem Lepszy… 1800km na pace aby  pojezdzic w kolko… a bylo i 2200 w jedna strone..

z tym ze przelotowa jakas taka mizerna byla.. 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 22:21, trampolajna napisał:

jakbyś znał angielski to byś wiedział, że Anglicy i Amerykanie tak zapisują kilometry na godzinę, bo po angielsku jest to kilometers per hour i stąd jest to p w środku.

to jest tak jakbyś się spytał czy apple to to samo co jabłko?

Dobra, przyznaj sie, udajesz kalekę. Kim jesteś? : )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, motif napisał:

myślę że po tych głupich odpowiedziach  autorowi wątku już przeszło i nie pojedzie nigdzie w październiku,  w każdym razie z nikim z tego forum LOL

Pytanie aktualne...

Aczkolwiek nie myślałem że pytanie tak rozwinie temat.

Pozdrawiam Dyskutujących

PS 

Vulcan pojedzie i 140km/h tylko po co 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.10.2021 o 20:53, Jacek Elert napisał:

Pytanie aktualne...

Aczkolwiek nie myślałem że pytanie tak rozwinie temat.

Pozdrawiam Dyskutujących

PS 

Vulcan pojedzie i 140km/h tylko po co 🙂

Pomyśl o wyjeździe na Mazury, które są teraz zupełnie puste i przyjemne do jazdy. Agroturystykę, jak sądzę też bez problemu ogarniesz. Najlepiej bez żadnego planu, bez nawigacji, tylko z papierową mapką. A prędkości - daj spokój, nie ma o czym gadać. Jeździsz, jak chcesz, gdzie chcesz i tyle ile chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...