Skocz do zawartości

Spalanie


Gość Paweł1123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie i panie mam pytanie kupiłem hondę vtx1300 przejechałem 2 razy 130mil i 140 mil czyli średnie spalanie do rezerwy wyszło mi 6.7/7 Litrów , nie za dużo? Czytałem że niektórzy niby robią po 180 mil . Macie może jakieś pomysły?

Dodam że jak jest na ssaniu to potrafi strzelić z wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmniejszyc spalanie to moze kup jakiegos diesel'a ?

Kopnij sie do dealer'a i daj wyregulowac, moze sie zmniejszy.

A te mile to angielskie, czy amerykanskie ? 

 

🙂

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć świece a ich kolor powie czy gaźniki nie podlewają za dużo paliwa.

A co do spalania - no cóż, zależy od stylu robienia kilometrów. Jak pojeździłeś typowo po mieście to jak najbardziej normalne spalanie. Jeśli to były spokojne jazdy za miastem to mogło by być mniejsze. U mnie przy pojemności 1100 rozstrzał jest spory - od 5 litrów przy spokojnej, pozamiejskiej do prawie 10 litrów przy autostradowej jeździe > 200 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem głównie poza miastem od 100 do 140 bez jakiś zrywów 

 

1 godzinę temu, ks-rider napisał:

Jak chcesz zmniejszyc spalanie to moze kup jakiegos diesel'a ?

Kopnij sie do dealer'a i daj wyregulowac, moze sie zmniejszy.

A te mile to angielskie, czy amerykanskie ? 

 

🙂

 
 
 
Video Player is loading.
Play Video
Play
Unmute
 
Loaded: 5.84%
 
 
Current Time 0:00
/
Duration 1:00
Open quality selector menu
Fullscreen

This is a modal window.

 

Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

TextColorWhiteBlackRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyOpaqueSemi-Transparent BackgroundColorBlackWhiteRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyOpaqueSemi-TransparentTransparent WindowColorBlackWhiteRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyTransparentSemi-TransparentOpaque
Font Size50%75%100%125%150%175%200%300%400%Text Edge StyleNoneRaisedDepressedUniformDropshadowFont FamilyProportional Sans-SerifMonospace Sans-SerifProportional SerifMonospace SerifCasualScriptSmall Caps
Reset restore all settings to the default valuesDone
Close Modal Dialog

End of dialog window.

 
 
+
Advertisement: 0:16
 
 
 
 
 
+

 

.

Kupując taką pojemność liczyłem że może więcej spalać ale jak jest możliwość zmniejszenia tego to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz świece pod kątem koloru. Jeśli są ładnie wypalone, nie kombinuj. To ciężki motocykli i swoje wypić musi. Poza tym sprawdz, czy nie ma przekłamań w drogomierzu i 100 mil na blacie to faktyczne 100 mil na drodze. Do tego kontrola filtra powietrza. Przy brudnym też wypije więcej.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...