Skocz do zawartości

Problem z elektryką


SS_ak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam problem z elekryką w Husqvarna WRE 125. Kupilem ja z nie podlaczona elektryka (niby bez wiazki). Jak probowalem podlaczyc przedia lampe to nie wiem jak podlaczyc ja. W manualu czy schemacie kabli nie ma napisane jak to podpiac. Wydaje mi sie tez ze w przedniej lapie brakuje jakeis części. Wstawiam zdjecia jak to wyglada. Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.

243641080_216994307072714_5517815254703343416_n.jpg

243827156_380214403600006_6262885333910294547_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie napisane bo jest schemat z kolorami kabli, ktore sam musisz znalezc i sprawdzic co z czym jest podlaczone. Koncowki na lampie odpowiadaja swiatlu drogowemu i mijania ta dolna jest polaczeniem masy. Musisz znalezc jakie kolory kabli maja te laczace przelaczni swiatel z lampa i jaki kolor maja kable masy. Czwarty kabel moze byc polaczeniem oswietlenia licznika czy podlaczeniem do jakiejs kontrolki co tez znajdziesz na schemacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy wycięcia w gumie to miejsce na konektory żarówki H4 35/35 albo 50/55 i na to idzie kostka i chyba tego Ci brakuje. Taką kostkę posiadał każy pojazd z żarówkami H4 czyli Fiat, Polonez na ten przykład. W motoryzacyjnym bez problemu do kupienia.

Jak Adam wspomniał schemat ale chwila z miernikiem i pstrykaniem zapłonem i przełącznikami też może rozwiać wątpliwości co do wyprowadzeń.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...