Skocz do zawartości

CRX 250 4T 2005r.


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

jestem nowym uzytkownikiem forum, chcialbym rozpoczac przygode z motocross, a tym samym przygode z motocyklami, w temacie pytam o honde CRF250 4T jako pierwszy motocykl do nauki jazdy. Pod uwage biore rowniez chinczyka KAYO K2 250 4T. Mam jednak pytanie o koszta zwiazane z utrzymaniem tekiego motocykla, jakie sa szanse ze motocykl z 2005r bedzie w dobrym stanie i nie wpakuje sie w mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj czy chodzi ci o crf 250 czy crf250x bo to ogromna różnica 😄 

crf 250 to cross , porażka na pierwsze moto bo będzie mocne jak dobry samogon , trudne w ogarnięciu jak przeciętna kobieta ( bardzo słaby dół , mocna góra , trzeba kręćić żeby jechać ) i cholernie drogie w eksploatacji ( wysokoobrotowy wyżyłowany silnik )

natomiast 250x to zbudowany na jej bazie dual sport i będzie tani w eksploatacji ( aczkolwiek droższy od chinola ) pod warunkiem że nie kupisz złoma , bo remont takiego 2T byle jak i robiąc większość rzeczy w garażu to 4-5k ..........

 

mnie się w sumie wydaje że jak nie masz pojęcia to chinol lepszy bo jak wtopisz w minę remont tańszy ale chinol będzie słabszy , ma gorszy zawias i będzie się psuł bardziej ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...