Skocz do zawartości

Suzuki Gs500F warto czy nie? ogłoszenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, właśnie stoje przed zakupem swojego pierwszego motocykla, wpadl mi w oko ten model https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-gs500f-a2-zamienie-na-inny-moto-lub-samochod-busa-auto-quada-CID5-IDKSav1.html

Sprzedający twierdzi że jedyną malutką bolączką jest montaż licznika obrotów koła do prędkościomierza, ktoś oglądał ten model? Jest wart polecenia?

 

(Z góry przepraszam za link do serwisu akcyjnego ale jest to pewna możliwość dogłębnego sprawdzenia motocykla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szarayy napisał:

Hej, właśnie stoje przed zakupem swojego pierwszego motocykla, wpadl mi w oko ten model https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-gs500f-a2-zamienie-na-inny-moto-lub-samochod-busa-auto-quada-CID5-IDKSav1.html

Sprzedający twierdzi że jedyną malutką bolączką jest montaż licznika obrotów koła do prędkościomierza, ktoś oglądał ten model? Jest wart polecenia?

 

(Z góry przepraszam za link do serwisu akcyjnego ale jest to pewna możliwość dogłębnego sprawdzenia motocykla)

na pierszy powinna byc raczej 125 zeby sie nauczyc latwiej ale gs 500 tez duzo ludzi poleca przedewszyskim dlatego ze jest tani i nie szkoda jak sie wywali i rozwali

nwm ile masz wzrostu ale jak jestes wysoki to moze byc niezbyt wygodny ten motocykl

pszejzalam ogloszenie i rozsmieszylo mnie jak autor pisal o tym gazniku jak o jakiejs zalecie 🙂 chyba to jest wlasnie najwieksza bolaczka ze nie ma wtrysku a nie to gdzie jest licznik obrotow

cena pasuje do wieku i klasy moto ale troche by mnie martfilo ze sprzedawca nie napisal nic o tarczach chamulcowych bo moze sie okazac ze na dzien dobry bedziesz musial wymienic tarcze i klocki a to juz nie jest pszyjemne dla portfela

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jeszua zmienił(a) tytuł na Suzuki Gs500F warto czy nie? ogłoszenie

Czy sie oplaca to tylko ty sam mozesz odpowiedziec po dokladnym sprawdzeniu motocykla. Autor troche zawyzyl osiagi ale motocykl wyglada na zadbany, jednoczesnie jest dosc leciwy weic tym bardziej radze sie wybrac z kims kto ma jakas wiedze o motocyklach. Wbrew pozorom gazniki w motocyklu nie musza byc wada, natomiast stary uklad wtryskowy ze stara elektronika moze byc powaznym i kosztownym problemem. Co do hamulcow wygooglaj jaka jest minimalna grubosc tarcz i zmierz suwmiarka to co kupujesz i bedziesz wiedzial na czym stoisz, to samo z oponami.

Aha, na pierwszy motocykl szukalbym czegos klasycznego, bez owiewek w klasie 250 ccm, jesli nie jestes szczegolnie wysoki i ciezki/ A przeczytalem ze masz prawie 2 metry, w tym wypadku raczej 250 enduro. 🙂

No widze ze jest lepiej, gratulacje. Jednak jestem pewien ze powinnas miec korektor bledow w swoim laptopie, moze trzeba go tylko znalezc i uruchomic? 

Co do gaznikow to jestes w bledzie, potrafia dlugo dzialac bez zadnych regulacji i potrafia byc nie mniej oszczedne niz wtrysk w motocyklach. To ze czesto sa zle wyregulowane to nie ich wada tylko blad wlascicieli lub zwykle ich zbyt wielka sklonnosc do oszczedzania. Same gazniki nawet zle wyregulowane nic nie niszcza, to robia niedoksztalceni mlodzi gniewni wlasciciele motocykli, usuwajac fabryczne filtry powietrza i niszczac fabryczne wydechy by uzyskac "wiecej mocy".

No ale to off wiec moze to skonczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...