Skocz do zawartości

Ninja 650 vs cbr650r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś dwa lata temu zrobiłem prawko, ale niestety w wyniku zawirowań życiowych dopiero teraz mam czas na zakup i cieszenie się moim pierwszym moto. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć że mam znikomą wiedzę nt. motocykli, a co więcej: zerowe doświadczenie. Ale przechodząc do rzeczy:
Po długim przeszukiwaniu informacji w necie, przymierzania się do motocykli w salonach stanęło że szybciej mi serducho bije na widok Kawaski Ninja 650 i Hondy CBR650R. Obydwa motocykle mam umówione na jazdy próbne na kolejny weekend, po którym chciałbym się zdecydować na jeden z nich. Póki co, obydwa przekonują mnie pozycją za kierownicą, tym że są stworzone raczej dla takich "motocyklowych lebieg" jak ja, ceną, no i oczywiście wyglądem!
Honda ma o 25 więcej konik (a ważę 130 kg) i kontrolę trakcji. Kawasaki za to wygodniejszą pozycję, i dostałem sporo dodatków w cenie (np. crashpady, gniazdo zapalniczki, uchwyt na telefon, plecak z osłoną na plecy, dodatkową wyższą akcesoryjną szybę).

Bardzo bym prosił szanowną społeczność o opinie. Wszystkie mile widziane.

Dzięki!

Radek

2019 Honda CBR650R vs Kawasaki Ninja 650 - Spec sheet comparo

Edytowane przez Brado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...