Skocz do zawartości

Ifa bk 350 1958 r. POTRZEBUJE GAZNIKI !


daw3456
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, daw3456 napisał:

Witam chciałbym prosić o jakieś informacje kupna gaznikow do ify bk 350 , szukałem w internecie nie mogę znaleźć. Może ktoś pomoże może ktoś ma znajomego który posiada , byłbym bardzo wdzięczny. 

Przeciez teraz juz nikt nie robi motocykli z gaznikami teraz juz wszystkie sa z elektrotechnicznym wtryskiem benzyny wiec watpie ze uda ci sie gdziekolwiek jakis gaznik kupic to nie lata 90.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie orientuje to jest polska grupa prywatna tego moto na fejsie, ale jesli chodzi o fora, informacje i czesci to trzeba szukac w Niemczech.

Tam jest tego troche, w Polsce raczej nie. Tak czy owak na poczatek sprobowalbym ta polska grupe na fejsie ktora ma ze 140 osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daw3456 napisał:

Witam chciałbym prosić o jakieś informacje kupna gaznikow do ify bk 350 , szukałem w internecie nie mogę znaleźć. Może ktoś pomoże może ktoś ma znajomego który posiada , byłbym bardzo wdzięczny. 

https://www.olx.pl/d/oferta/czesci-ifa-bk350-CID5-IDLFE7n.html dzwoniłeś? Tam w jednej ze skrzynek chyba leżą gaźniki.

 

 

3 godziny temu, trampolajna napisał:

Przeciez teraz juz nikt nie robi motocykli z gaznikami teraz juz wszystkie sa z elektrotechnicznym wtryskiem benzyny wiec watpie ze uda ci sie gdziekolwiek jakis gaznik kupic to nie lata 90.

No wyobraź sobie, że motocykli na gaźnikach jeździ cała masa. Bez problemu można kupić zarówno elementy gaźnika jak i cały gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...