Skocz do zawartości

Wyłudzacze


Gość Literat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2022 o 18:38, FIS napisał:

W cywilizowanych krajach jest po ludzku.

w cywilizowanych wały są tak samo jak w i w PL .........

chyba że Anglia nie jest cywilizowana ?

kumpel kupił rx8 z Angli na takiej zasadzie , auto mu potrzebne na budę , zobaczył zdjęcia na gumtree ( angielskim nie polskim ) zadzwonił pogodał rzekomo anglik sprzedawał sporo zdjęć mu dosłał , kontakt bez problemu , trochę urwał z ceny wpłacił kasę , gościu miał czekać na lawetę

kontakt był super aż laweta tam pojechała i laweciarz dzwoni że pod tym adresem nie ma żadnej mazdy , w domu z tym adresem siedzi jakaś rodzinka która o niczym kompletnie nie wie..........

i 600$ w plecy.........telefon się urwał , był w jakiejś kancelari prawnej bo nawet nie wie gdzie ma zgłaszać zawiadomienie o przestępstwie to mu powiedzieli że temat jest cholernie trudny tymbardziej że przelał mu kasę a nie napisali żadnej umowy ( umowa miała być gotowa z autem , ja tak nissana sprzedałem do odbioru ) i zasadniczo 3.6k w plecy ( po 6 zł chyba wtedy funt był )  .........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waly sa wszedzie wiec trzeba byc czujnym, nie laczyl bym tego z zadna narodowoscia, natomiast nie sa u nas tak czeste i mozna je ominac przez dokladniejsze sprawdzenie co w trawie piszczy, tak jak chocby ten agent ogladajacy dom. On stwierdzil ze odpowiada opisowi sprzedawcy, a kupujacy polegali na jego opinii i sie nie zawiedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam M. napisał:

natomiast nie sa u nas tak czeste i mozna je ominac przez dokladniejsze sprawdzenie co w trawie piszczy, tak jak chocby ten agent ogladajacy dom. On stwierdzil ze odpowiada opisowi sprzedawcy, a kupujacy polegali na jego opinii i sie nie zawiedli.

w Polsce też moźesz zamówić oględziny pojazdy nie ma problemu .........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie chodzilo mi o takie czy owakie przypadki oszustw tylko teze, ze z bardziej powszechna uczciwoscia o wiele latwiej sie zyje w kazdym spoleczenstwie. Z bardziej powszechna przychylnoscia do innych, nawet nieznajomych tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem o co ci chodzi. Jednak w Polsce działa to całkiem inaczej. Patrz chociażby na temat wirusa ile tam kombinacji i przekrętów a już zupełnie nie zaufał bym pośrednikowi nieruchomości, zwłaszcza z Radomska

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakis pastor z Afryki chcial wykrecic, oczywiscie zaproponowal wiecej niz chcialem  🤣

 

Napisalem mu

 

you have to look for another fool 

 

musi cosik zle napisalem, bo wiecej sie nie zameldowal !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...