Skocz do zawartości

CB 600 hornet, ogłoszenie


Gość Literat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. 

Już jakiś czas temu dołączyłem do grona forumowiczów, lecz nie udzielałem się.. Wolałem najpierw przeczytać rady bardziej doświadczonych, podobne tematy. 

Dzięki Waszej opinii jeszcze przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zakupiłem (myślę, że porządny) strój motocyklowy.

Naczytałem się wiele mądrych komentarzy, w których użytkownicy jasno wskazywali, że lepiej wydać pieniądze na dobry strój, niż czekać na przeszczep skóry.

Mam 28 lat, mam dla kogo żyć i dlatego na spokojnie podszedłem do tematu. 

Miałbym do Was pytanie.. zamierzam obejrzeć motocykl(dzisiaj wieczorem)

https://www.olx.pl/d/oferta/honda-cb600f-hornet-CID5-IDJiPAC.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=6

Czytałem sporo o złamanych ramach, ale bądźmy szczerzy...żaden sprzedający nie pozwoli na rozebranie i sprawdzenie na miejscu. 

Czy jest ktoś może z okolic Krakowa, kto mógłby coś doradzić na miejscu? Oczywiście dogadamy się, nie chcę nic za darmo..

Wiem, że mogłem napisać kilka dni wcześniej, ale nie mogłem się zdecydować..a nie chciałem zawracać zbytnio głowy.

Może ktoś nawet zna użytkownika? (przypadki się zdarzają) 

Rozumiem, ze motocykl ma swoje lata i nie oczekuję cudu, ale nie chciałbym trafić na minę..

Byłbym wdzięczny za jakikolwiek odzew 🙂 Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jeszua zmienił(a) tytuł na CB 600 hornet, ogłoszenie
10 godzin temu, Literat napisał:

Czytałem sporo o złamanych ramach, ale bądźmy szczerzy...żaden sprzedający nie pozwoli na rozebranie i sprawdzenie na miejscu. 

Akurat tego modelu nie oglądałem za bardzo ale to golas , bez owiewek więc co ty tam chcesz rozbierać i oglądać ??

tam masz 90% ramy na wierzchu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...