Skocz do zawartości

Świeżak szuka moto


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Adam M. napisał:

Z druga czescia posta sie zgadzam, bo nigdy nie kupowalbym nowego motocykla, dla mnie to czyste wyrzucenie pieniadzy przez okno. 🙂

A ja tego kompletnie nie rozumiem. Nie wywalasz pieniędzy, bo wyjeżdżasz z salonu nowym motocyklem. Jak kogoś nie stać na nowy, kupuje używany. Schemat znany i banalny życiowo. Chyba że ktoś szuka modelu już nie  produkowanego, ale to inna historia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Motojanowski said:

Dobrym pomysłem jest poproszenie o pomoc jakiegoś sklepu motoryzacyjnego np. [spam usunięty]

To jest akurat wyjątkowo chu*owy pomysł.

Autor szuka motocykla, a nie skarpetek czy dętki do moto.

Edytowane przez jeszua
spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Motojanowski said:

Dobrym pomysłem jest poproszenie o pomoc jakiegoś sklepu motoryzacyjnego np. [spam usunięty]

Czy tylko mi się wydaje czy ostatnio jest tu wysyp coraz bardziej "inteligentnego" 😉 marketingu ??

Coraz częściej pojawiają się wpisy z kont pozakładanych dwa czy więcej lat temu z zerowym stanem postów" ale za to wrzucające linki do jakiegoś sklepu

Edytowane przez jeszua
spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tommo napisał:

A ja tego kompletnie nie rozumiem. [..] Jak kogoś nie stać na nowy, kupuje używany.

W dzisiejszym świecie "konsumpcjonizmu" to już nie wiadomo kogo na co stać - ludzie toną w długach, ale jeżdżą nowymi autami i żyją w fajnych domach. ; )

Może Ci się wydawać, że Cię stać - a stać może Cię tylko na kredyt albo leasing.

Mam dobry przykład w dalekiej rodzinie (trzecia woda po kisielu), gdzie pewien Pan i pewna Pani, wraz z dzieciakami, wiedli wspaniałe życie (duża firma, zagraniczne kontrakty), a później okazało się, że mają kilka milionów długów, komornik na nich usiadł, zlicytował chatę, leasingodawcy odebrali im auta (a wozy były tylko dobrych marek, BMW itd).

Ostatecznie mają wynajmowane mieszkanie i został im się Fiat... i historia córki, która powiedziała mamie, żeby nie podjeżdżała autem pod samą szkołę, bo się wstydziła z takiego wysiadać.

Jak to mawiał mój wujek - "Jest dobrze, póki jest dobrze".

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z leasingiem się zgadzam...propozycje AC na wypasie mega są i taka taż cena...dobrze Kolega prawi...niemniej jednak dla mnie nowa to nie jest nówka sztuka....raczej tzw markowy komis salonowy...używka ale bez ściemy i ogarnięta w serwisie...zresztą nie będę spieszył się z wymianą min 5lat ma mi to moto starczyć.  I tak jak pisałem nie będę się bawił w drugiego Marqueza czy Rossi tylko moto które zawiezie mnie do pracy, na przejażdżkę po okolicy, a jednocześnie bd na tyle duże żebym nie wyglądał jak na psie i nie czaił się do wyprzedzania tira jak do mission impossible jak to było na 125. Lwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Damian85 napisał:

W dzisiejszym świecie "konsumpcjonizmu" to już nie wiadomo kogo na co stać - ludzie toną w długach, ale jeżdżą nowymi autami i żyją w fajnych domach. ; )

Może Ci się wydawać, że Cię stać - a stać może Cię tylko na kredyt albo leasing.

Mam dobry przykład w dalekiej rodzinie (trzecia woda po kisielu), gdzie pewien Pan i pewna Pani, wraz z dzieciakami, wiedli wspaniałe życie (duża firma, zagraniczne kontrakty), a później okazało się, że mają kilka milionów długów, komornik na nich usiadł, zlicytował chatę, leasingodawcy odebrali im auta (a wozy były tylko dobrych marek, BMW itd).

Ostatecznie mają wynajmowane mieszkanie i został im się Fiat... i historia córki, która powiedziała mamie, żeby nie podjeżdżała autem pod samą szkołę, bo się wstydziła z takiego wysiadać.

 
 
 
Video Player is loading.
Play Video
Play
Unmute
 
Loaded: 5.36%
 
 
Current Time 0:00
/
Duration 1:00
Open quality selector menu
Fullscreen

This is a modal window.

 

Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

TextColorWhiteBlackRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyOpaqueSemi-Transparent BackgroundColorBlackWhiteRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyOpaqueSemi-TransparentTransparent WindowColorBlackWhiteRedGreenBlueYellowMagentaCyanTransparencyTransparentSemi-TransparentOpaque
Font Size50%75%100%125%150%175%200%300%400%Text Edge StyleNoneRaisedDepressedUniformDropshadowFont FamilyProportional Sans-SerifMonospace Sans-SerifProportional SerifMonospace SerifCasualScriptSmall Caps
Reset restore all settings to the default valuesDone
Close Modal Dialog

End of dialog window.

 
 
+
Advertisement: 0:07
 
 
 
 
 
+

Jak to mawiał mój wujek - "Jest dobrze, póki jest dobrze".

To o czym piszesz nie ma żadnego związku z tym czy kupujesz nowy czy używany sprzęt. 

Można równie spektakularne wpaść w otchłań zadłużenia kupując używany pojazd a nawet jeszcze mocniej bo ryzyko kosztów napraw dochodzi. Wiem jak do mnie teraz przyjeżdżają młodzi ludzie na dorobku, którzy dźwigają na plerach koszt fanaberii w postaci A8, BMW z dużym silnikiem etc. i nie maja na podstawowe naprawy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.Można kupić nowe auto miejskie z salonu za 43 tys i jeździć nim 10 lat wymieniają tylko materiały i części eksploatacyjne.Można też kupić 10 letnie Audi 3.0 za 70 tys i na start za wymianę rozrządu zapłacić 7 tys.Co kto lubi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po dłuższej przerwie.

Udało mi się kupić nc750x manual 2017. Od pierwszego właściciela, który kupił ją w salonie.

Moto mega zadbane, dostałem csky plik faktur z ASO serwis na oryginalnych częściach.

Jest już zimowanie ake udało mi się zrobić krótka trasę przed zimą. 

To był super wybór jestem zadowolony.

Już wiem że za 3 sezony zmienię ją na nową Honda NT1100. Teraz czekam na wiosnę i śmigamy. Pojadę tez na tor Poznań trochę poćwiczyć w porządnej technice jazdy.

Dziękuję Kolegom za rady i zainteresowanie tematem. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...