Jump to content

Zachęcanie do szczepień

Incelariusz
 Share

Recommended Posts

Hej, co sądzicie o moim pomyśle, żeby administracja forum odznaczała jakoś specjalnie użytkowników, którzy w pełni zaszczepili się przeciwko covid? Moim zdaniem byłaby to jakaś zachęta dla wielu motocyklistów, a jeżeli chcemy wyjść w końcu z tego stanu epidemii to nie ma innej drogi jak tylko szczepienia. Proponuję jakąś nakładkę na awatar w stylu: "odpowiedzialny obywatel", "zdrowy motocyklista" czy "pogromca covida". Taka nakładka pozwoliłaby również szybko zorientować się z kim mamy do czynienia na forum - czy jest to człowiek wierzący autorytetom naukowym czy człowiek wierzący "autorytetom" pseudonaukowym i wyznający wiarę w pastylki autyzmu w szczepionkach. Najlepsza opcja to byłoby oczywiście banowanie niezaszczepionych, ale to chyba niestety nie przejdzie...

• Thanks! 1
  • Haha :) 1

9 minut temu, konrad1f napisał:

Tobie nie trzeba żadnych "nakładek" - wystarczy przeczytać jeden/max. dwa Twoje posty i wszyscy wiedzą, że troll lub debil

Zgłosiłem twój komentarz. Mam nadzieję, że moderacja traktuje na tym forum użytkowników w równy sposób i dostaniesz bana za obrażanie innych. Albo przynajmniej skasują te twoje wypociny.

• Haha :) 2

• Administrator
1 minutę temu, Incelariusz napisał:

Zgłosiłem twój komentarz. Mam nadzieję, że moderacja traktuje na tym forum użytkowników w równy sposób i dostaniesz bana za obrażanie innych. Albo przynajmniej skasują te twoje wypociny.

Sorry, ale się zawiedziesz.... Kolega grzecznie jak na nas odpowiedział na Twoją propozycję. Mogło być znacznie gorzej, to pocieszenie.

Niestety, nie przewidujemy znaczenia zaszczepionych. Forumowicze i tak mają za dużo znaczków, rang etc. 

Pozdrawiam

3 minuty temu, Dominik Szymański napisał:

Mogło być znacznie gorzej, to pocieszenie.

Wyobrażam sobie, że mogło być gorzej, ale nie zmienia to faktu, że @konrad1f obraził mnie i przynajmniej jego komentarz powinien zostać usunięty.
Punkt 31 Regulaminu wyraźnie wskazuje, że nie ma na Forum miejsca na tego typu wypowiedzi.

6 minut temu, Dominik Szymański napisał:

Niestety, nie przewidujemy znaczenia zaszczepionych. Forumowicze i tak mają za dużo znaczków, rang etc. 

Wiadomo, że nie ma sensu przesadzać z rangami itd., ale tu mamy do czynienia z ważną sprawą. Szczepienie się powinno być jak najbardziej promowane, a danie jakiejś nakładki na awatar nie kosztuje nic, a może przynieść rezultaty. Ale jeżeli administracja ma lepszy pomysł jak zachęcić forumowiczów do szczepienia się to jak najbardziej warto przemyśleć też inne rozwiązania.

• 2 weeks later...

ja uważam że ludzie którzy się nie szczypią zagrażają światu , przez nich wszyscy umrzemy , szczypanie się to sprawa życia i śmierci , nie lekceważcie zagrożenia ........

muszę w końcu jakoś tą witaminę C sprzedać to chwilowo będe po stronie pierdziaszko

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl