Jump to content
Incelariusz

Piwo i inne alkohole

Recommended Posts

Dobra przestańcie pitolić Wasze zdrowie 

ależ dlaczego nie, wasze zdrowie! osuszam flaszki przywiezione z kraju, dla odmiany, więc leitmotiv się wpisuje  😎 

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

No proszę alkohol zbliża

co ten covid robi z człowiekiem...

Akurat jak miałem Covidka to wchodziło przepięknie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

fajnie się jeździ na lekkiej bombie , psychomotoryka ciut zamula ale spoko się jedzie trza unikać miejsc ruchliwych i jazda , przez pola lasy fajnie się jedzie jak śpiewa najpopularniejsza polska dziwka -wypijemy pojadymy wiater poprowadzi nas

kiedyś to każdy traktorzystka , kombajnista, wiejski motorniczy z wsk  czy kierowca ciężarówki jeździł na bani a teraz czasy upadły , nie dosyć że przeglądy i OC jakieś trza mieć to jeszcze trzeźwy 😞 nie można pić to po co jechać ? 

nie mniej pojechać nad rzeczkę , wypić dwuseteczkę coś pięknego ......potem ciskasz sobie pokrzywencje otulają twe ciało , pachnie torfem i krowią kupą ale jest taki fajny czil , dopóki brzeg ci się nie osunie albo nagle nie wpadniesz w bagno , wtedy po pijaku ciężko to wyjąć ....

senda 200 i rzeka.jpg

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

9 godzin temu, michoa napisał:

fajnie się jeździ na lekkiej bombie , psychomotoryka ciut zamula ale spoko się jedzie trza unikać miejsc ruchliwych i jazda , przez pola lasy fajnie się jedzie jak śpiewa najpopularniejsza polska dziwka -wypijemy pojadymy wiater poprowadzi nas

kiedyś to każdy traktorzystka , kombajnista, wiejski motorniczy z wsk  czy kierowca ciężarówki jeździł na bani a teraz czasy upadły , nie dosyć że przeglądy i OC jakieś trza mieć to jeszcze trzeźwy 😞 nie można pić to po co jechać ? 

nie mniej pojechać nad rzeczkę , wypić dwuseteczkę coś pięknego ......potem ciskasz sobie pokrzywencje otulają twe ciało , pachnie torfem i krowią kupą ale jest taki fajny czil , dopóki brzeg ci się nie osunie albo nagle nie wpadniesz w bagno , wtedy po pijaku ciężko to wyjąć ....

senda 200 i rzeka.jpg

Nie widze ani milf'ow ani gilf'ow !  🤣

.

Jonaszko ….. wyluzuj, wszystko pod kontrolą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O żesz ku... a ja się przypucowałem, że na trzezwo motocykli się boję...

Posted (edited)
W dniu 20.08.2021 o 19:46, jeszua napisał:

ależ dlaczego nie, wasze zdrowie! osuszam flaszki przywiezione z kraju, dla odmiany, więc leitmotiv się wpisuje  😎 

jsz

kupują a nawet tylko pijąc wspierasz finansowo znienawidzony reżim

Edited by kiler

1 minutę temu, grizzli napisał:

O żesz ku... a ja się przypucowałem, że na trzezwo motocykli się boję...

niedobrze . A po pijaku ?? 😉

2 minuty temu, kiler napisał:

niedobrze . A po pijaku ?? 😉

No co Ty, po pijaku nigdy, tylko wtedy,  gdy jestem podpity, ale nie pijany. Mam wtedy wyostrzone zmysły i z racji dobrego humoru nikogo nie obrzucam chu*ami.

To niech jedzie jak debil jest to sam się wyeliminuje z puli genów jak koleżanka nie może sobie z nim poradzić...

Lepiej w nocy po dwóch lufach widział nie będzie, ale z pewnością zobaczy więcej...

Czy wreszcie ktoś zareaguje i zbanuje tego troll? Dominik, czy Ty ku*wa nie widzisz tego, że taki post i to nie pierwszy, zachęca do jazdy po alkoholu?

A ty dorosły jesteś? Na prawdę chcesz powiedzieć, że taka pisanina "zachęci cie" do jazdy po pijaku? Daj spokój. Jak mi się zdarzy pojechać nachalnym to... nie ma co szukać winnych, to nie przez michoa.

Ci pod kontrola? Napisałem To. Po zwróceniu uwagi na problem, przez syna koleżanki. Jest na forum i czyta. Zastanawiał się, czy jak wypije dwa drinki, to będzie lepiej widział w nocy. Wyciągnął quada i chciał jechać tam teraz spora awantura a ty piszesz o wyluzowaniu. Weź się ku*wa ogarnij. Ma 16 lat Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ma jakieś papiery czy "na przypale" jeździ? Jak to pierwsze, to uczył się do egzaminu i powinien wiedzieć a nie uskuteczniać kretyńskie rozkminy. Jak to drugie to jest jeszcze innyproblem.