Skocz do zawartości

Konserwatywne zloty


Incelariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wie ktoś może czy w Krakowie i okolicach są organizowane zloty motocyklowe, w których biorą udział tylko mężczyźni i na które nie mają wstępu te różne pierdziawki 125 ccm? Bardzo chciałbym wziąć udział w jakimś zlocie, ale boję się, że będę musiał przebywać z "motocyklistkami", którym się wydaje, że są fajne, bo jeżdżą na motocyklach albo będą mi pierdziały do ucha te malutkie motorki. Fajne by były takie konserwatywne zloty z dwoma kryteriami: (1) musisz być facetem i (2) wstęp dla motocykli co najmniej 400 ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Incelariusz napisał:

To miało być śmieszne? Bo nie było. A pytanie zadałem na serio i oczekiwałem poważnej odpowiedzi.

jeżeli pytanie zadałeś serio ... to może trzeba się zacząć leczyć 🤣

 

edit - przeczytałem Twój inny post (dziewczyna chce jeździć) - leczenie jak najbardziej wskazane!

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, konrad1f napisał:

jeżeli pytanie zadałeś serio ... to może trzeba się zacząć leczyć

Co jest nie tak z moim pytaniem? Każdy ma prawo dobierać sobie towarzystwo wedle uznania. Jeżeli nie chcę przebywać wśród "motocyklistek", bo uważam, że k0biety nie powinny mieć prawa, żeby wsiąść na motocykl to mogę szukać środowisk, do których k0biety nie mają wstępu. A to, że nie lubię "motocykli" 125 to chyba normalne. Ludzie, którzy jeżdżą takimi pierdziawkami z reguły są nudnymi i niewiele wartymi ludźmi.

6 minut temu, konrad1f napisał:

edit - przeczytałem Twój inny post (dziewczyna chce jeździć) - leczenie jak najbardziej wskazane!

Uważasz, że jeżeli kocham swoją dziewczynę i nie chcę, żeby związek się rozpadł to powinienem się leczyć? To zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo! halo! trolling! i już dzwonimy do płokułatuły!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, konrad1f napisał:

halo! halo! trolling! i już dzwonimy do płokułatuły!

Gdzie ty tu człowieku widzisz trolling? Zwykłe pytanie zadałem i nikt mi nie umie sensownie odpowiedzieć. Jeden pisze o ostrygach a drugi o jakimś doktorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wierzy, że ktoś może być tak chorym

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, konrad1f napisał:

nikt nie wierzy, że ktoś może być tak chorym

rozumiem, że ty dobierając sobie towarzystwo nie patrzysz na żadne kryteria i przyjmujesz do kręgu swoich znajomych byle kogo. Ja nie lubię przebywać z ludźmi, którzy nie spełniają moich oczekiwań i dlatego nie chcę jeździć na zloty z gimbusami na 125 i z babami, które myślą, że od jazdy na moto urośnie im siusiak. Bo one chyba brzydzą się swoją kobiecością i dlatego ją niszczą siadając na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty się módl aby ktokolwiek Ciebie "przyjął do kręgu znajomych" 🤣

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, konrad1f napisał:

ty się módl aby ktokolwiek Ciebie "przyjął do kręgu znajomych"

Warto się modlić, ale ja nie muszę, bo już mam swoich znajomych, których lubię i nie potrzebuje większego kręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jonaszko napisał:

Ach, to Kiler.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

prędzej Ciebie bym podejrzewał

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Incelariusz napisał:

rozumiem, że ty dobierając sobie towarzystwo nie patrzysz na żadne kryteria i przyjmujesz do kręgu swoich znajomych byle kogo. Ja nie lubię przebywać z ludźmi, którzy nie spełniają moich oczekiwań i dlatego nie chcę jeździć na zloty z gimbusami na 125 i z babami, które myślą, że od jazdy na moto urośnie im siusiak. Bo one chyba brzydzą się swoją kobiecością i dlatego ją niszczą siadając na moto.

kurde serio??? tzn że ja kiedy jeżdziłem z takich lub innych powodów na 125 i w dodatku skuterem na zloty (sic!!!) byłem podwójnym gimbusem??? a moi Przyjaciele kumplowali sie z byle kim? mógłbym tutaj dużo napisać , ale napisze krótko, ze swoimi poglądami i na swoim zapierdzianym motorku będziesz jeżdził sam i walił konia po krzakach albo Ciebie będa dymać podobni do Ciebie, dziekuje i żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...