Jump to content

Dziewczyna chce jeździć

Incelariusz
 Share

Recommended Posts

3 minuty temu, patrys4891 napisał:

No nie wierzę w to co czytam w tym temacie.
Jeżdżenie samochodem i motocyklem tylko dla facetów?
Nie będę tego do niczego porównywać, bo nie wierzę że w dzisiejszych czasach można tak myśleć.

No dokladnie. sama bylam wszoku jak to przeczytalam nwm jak mozna rozgraniczac ze motocykle czy samochody sa tylko dla meszczyzn albo dla kobiet jak ktos ma uprawnienia to nie zaleznie od plci ma prawo azeby sie poruszac po drogach na motocyklu

• Like it! 1

2 godziny temu, trampolajna napisał:

No dokladnie. sama bylam wszoku jak to przeczytalam nwm jak mozna rozgraniczac ze motocykle czy samochody sa tylko dla meszczyzn albo dla kobiet jak ktos ma uprawnienia to nie zaleznie od plci ma prawo azeby sie poruszac po drogach na motocyklu

Baby do kuchni !  🤣

.

W dniu 26.09.2021 o 00:22, ks-rider napisał:

Baby do kuchni !  

lecz sie typie mamy dwudziesty wiek i kobiety nie sa juz uwiozane w kuchni z dziecmi tylko moga robic co chca ty i twoj komentarz nie wiele ruznicie sie od tego co napisal autor watka

to juz nie czasy patriarchatu teraz mamy rownosc obydwu plci

Godzinę temu, kiler napisał:

nie no fakt - jedynie 20 lat jest tego XXI można jeszcze nie zauważyć 😉

chyba tylko dla ciebie

jak nie rozumiesz to zle to swiadczy o twoim intelekcie a ze nie jestem z wykrztalcenia historyczka to moge nie orientowac sie w jakis wiekach i latach bo nie jest mi to do szczescia potrzebne

rozumiem ze ty jestes alfa i omega ktora wszystko wie i zna sie na wszyskim

7 minut temu, trampolajna napisał:

jak nie rozumiesz to zle to swiadczy o twoim intelekcie a ze nie jestem z wykrztalcenia historyczka to moge nie orientowac sie w jakis wiekach i latach bo nie jest mi to do szczescia potrzebne

rozumiem ze ty jestes alfa i omega ktora wszystko wie i zna sie na wszyskim

Ja tak tylko na marginesie dodam, że koleżanka albo nie jest Polką albo na języku polskim spała...błędy ortograficzne że aż razi...aaaaa i tutaj nie trzeba mieć super wykształcenia to podstawy, albo masz dysleksje. 

I jak to mawiają zluzuj poślady 🤣

• Like it! 1