Jump to content

Dziewczyna chce jeździć

Incelariusz
 Share

Recommended Posts

Hej, mam ogromny problem. Jeżdżę motocyklem od nastoletnich lat i jest to chyba moja największa pasja. Mam też dziewczynę, którą bardzo kocham i niedawno pojawił się poważny problem. Niestety patrząc na mnie załapała bakcyla i teraz sama chce jeździć i truje mi o tym prawie codziennie. Ja natomiast uważam, że kobieta na motocyklu to kompletne nieporozumienie. Nawet samochodem nie pozwalam jej jeździć. Ona natomiast już przegląda sobie jakieś motocykle125 na kat. B i boję się, że jej szybko nie przejdzie. Szanuję ją i chcę, żeby ona też się szanowała, a nie siedziała w rozkroku na moto wypinając tyłek. Co byście zrobili na moim miejscu? To super dziewczyna i nie chcę z nią zrywać, ale jak zacznie jeździć to chyba nie będę miał wyboru. Nie mógłbym być z kobietą, która nie umie uszanować tradycji. A tradycja jest taka, że motocykle są dla mężczyzn a nie dla kobiet.

• Confused 1
  • Sad 1

Ja natomiast uważam, że kobieta na motocyklu to kompletne nieporozumienie. Nawet samochodem nie pozwalam jej jeździć.

chcę, żeby ona też się szanowała, a nie siedziała w rozkroku na moto wypinając tyłek.

Nie mógłbym być z kobietą, która nie umie uszanować tradycji. A tradycja jest taka, że motocykle są dla mężczyzn a nie dla kobiet.

Co byście zrobili na moim miejscu?

Ktoś se ładną podpuchę robi :D

A jeśli to na serio, to ją zostaw. Dla jej dobra.

• Like it! 1

5 minut temu, bozoo napisał:

Ktoś se ładną podpuchę robi 😄

A jeśli to na serio, to ją zostaw. Dla jej dobra.

Po pierwsze to nie podpucha.

Po drugie właśnie chodzi o to, że nie chcę jej zostawić, bo poza tą zajawką na motocykle to super laska i mi szkoda, żeby przez takie coś stracić miłą i fajną kobietę. Gdyby nie te głupie upodobania to byłby to ideał, ale jeżeli jej naprawdę nie przejdzie to będę musiał ją zostawić, bo chcę mieć prawdziwą kobietę, a nie jakąś "motocyklistkę".

• Sad 1

25 minut temu, Incelariusz napisał:

a nie siedziała w rozkroku na moto wypinając tyłek

9 minut temu, Incelariusz napisał:

poza tą zajawką na motocykle to super laska

26 minut temu, Incelariusz napisał:

Co byście zrobili na moim miejscu?

wrzuć jej zdjęcia . Ocenimy  😉

3 minuty temu, Kazik1340 napisał:

To daj na nią jakieś namiary!!! My tu chcemy właśnie takie motocyklistki!!! 

Na razie na szczęście jeszcze nie jest "motocyklistką". I mam nadzieję, że tak pozostanie. Jeżeli zacznie jeździć to ja mogę tutaj wrzucić jej dane (jak wyrazi zgodę), bo dla mnie będzie wtedy nic niewarta.

Dlaczego lubicie motocyklistki? Nie obrzydza was to, że kobieta ma typowo męskie hobby? To tak jakby facet interesował się pieczeniem ciasteczek i wychowywaniem dzieci... Nie sądzę, by dla kobiet było to atrakcyjne i pociągające.

• Haha :) 1

1 minutę temu, grizzli napisał:

z Afganistanu się urwał...

W Polsce jest akurat bardziej opresyjne dla kobiet prawo niż w Afganistanie. Tak przynajmniej twierdziła ostatnio jedna p0lka feministka, która mieszka w Afganistanie. Może jestem trochę konserwatywny, ale uważam, że kobieta powinna robić to co kobiece, a facet to co męskie. Wsiadanie na motocykl jest męskie i dlatego powinno być zarezerwowane dla facetów a kobiety nie powinny mieć do tego prawa.

Nie no, jeśli ona się Ciebie pyta czy może jeździć albo coś to...sorry...to jej sprawa, chce, lubi niech próbuje i jeździ i tyle. Nie potrafisz tego uszanować, baaa wspierać jej i pomagać to kiepsko...na rękach ja nosić powinieneś,że jeszcze z Tobą jest. I skąd ta teza że motocykle są tylko dla mężczyzn? Uwierz, że niejedna kobitka lepiej śmiga od niejednego faceta.

5 minut temu, grizzli napisał:

"Bo męską rzeczą jest być daleko, a kobiecą wiernie czekać..."

Poczekaj, powiem to żonie, tylko założę kask i ochraniacz na zęby...

"Aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza"

No widzisz teraz pozwalamy p0lkom na jazdę motocyklami a potem się zrobią takie męskie, że będą nas biły i poniżały. Dlatego trzeba szybko reagować: jak widzimy, że p0lki sobie na zbyt dużo pozwalają - typu chcą jeździć na motocyklu - od razu trzeba im postawić jasną granicę.