Skocz do zawartości

BMW r1150r na pierwsze moto - dla 40 latka?


Rekomendowane odpowiedzi

A więc zakup dokonany 2 tygodnie temu i jak dotąd zrobione 300 km z bananem na gębie 😄

moto przepiękne, oldskulowo wyglądające, wygodne i z moją szybką do jazdy nawet na dłuższe wypady!

skrzynia rzeczywiście chodzi trochę jak w traktorze 😛 a moment przy zmianach biegów mocno odczuwalny! - szczególnie jednak przy redukcji z wysokich biegów - już raz przy rosie na ulicy się o tym, na szczęście bezpiecznie ale jednak przekonałem…

teraz czas rozpoznawania i szlifowania jazdy. 
Jedno mnie tylko dziwi, że moja wersja pomimo, że to R1150r z 2004 roku ma jednak 85 KM 🤔

… ale i tak mi to wystarcza 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I super, wygodny sprzęt, oby bezawaryjnie woził, ale na ten moment przy redukcji uważaj, szczególnie na rondach np, łatwo o uślizgi,  był to jeden z dwóch powodów, dla których rozstałem się z R1200R. 

A czemu dziwi Cię te 85KM, to nie jest typowa moc dla R1150R? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie to dwójką(zależy też jakie rondo), a jak trochę za szybko to delikatne pomóc sobie tylnym hamulcem oczywiście nie tykając klamki sprzęgła.Przynajmniej ja tak robię.Zmiany biegów w zakrętach i rondach nie polecam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc wszystkim - podlacze sie z pytaniem - czy BMWr1150r posiada regulacje kanapy tak jak 850-tka - mam 170 wzrostu na 850-tce kanapa ustawiona na srednim polozeniu to wystarczajaca jest dla mnie - nie wiem jaka to wysokosc w cm - w roznych opisach czytalem ze 1150 ma tylko najnizsze polozenie to 800 mm inni pisza ze 760 w koncu nie wiem ile a nie mam mozliwosci przymiarki - mialem cbf1000 i kanapa w najnizszym polozeniu miala 780mm i byla dla mnie wystarczajaca - moze ktos z kolegow jest bardziej obeznany z r1150r-tka co do wyskosci kanapy - dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...