Skocz do zawartości

Bałkany 2021


GREGOR1970
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się z żoną na wyjazd na Bałkany od 22 08 21 do 03 09 21 . Być może znajdą się pary chętne na wspólny wyjazd.Tylko asfalt ,tempo turystyczne . Noclegi booking .

Edytowane przez GREGOR1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ortografia na 5+, interpunkcja na 5+, odpowiedź z sensem i merytoryczna, więc może jakiś moderator mnie poinformuje co mu nie pasowało w moim komentarzu????????????????????

głupie pytanie kolegi @swietyy ego jakoś nie zostało zdjęte a powinno

jak rozumiem mizoginia nadal króluje na FM???????????????????????

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trampolajna napisał:

ortografia na 5+, interpunkcja na 5+, odpowiedź z sensem i merytoryczna, więc może jakiś moderator mnie poinformuje co mu nie pasowało w moim komentarzu????????????????????

głupie pytanie kolegi @swietyy ego jakoś nie zostało zdjęte a powinno

jak rozumiem mizoginia nadal króluje na FM???????????????????????

Nie wiem, który moderator usunął Twoje posty z tego tematu ale ja Ci odpowiem.
Wcale nie jest oczywistym, że podróż na Bałkany się odbyła a Ty  założyłaś za pewnik, że tak bo był plan na nią. Nie widzę nic głupiego w pytaniu "swietyy" a nawet uważam dość zasadne zapytać najpierw czy odbyła się ta podróż zanim zacznie zadawać inne pytania...bo po co się pocić z pisaniem skoro odpowiedź może być "nie pojechaliśmy bo..." i w miejsce trzech kropek wpisz jakiekolwiek zdarzenie losowe. 
Natomiast zadziwia mnie jak bardzo jesteś pewna, że tylko Twoje spojrzenie na sytuacje jest właściwe oraz okazuje się, że masz dość wąskie perspektywy.
W takim wypadku mogę Ci poradzić abyś spróbowała przemyśleć inne możliwości niż ta pierwsza w Twojej głowie zanim niesłusznie nazwiesz czyjś wpis głupim.
Dziękuję, 
 

  • Lubię to! 1

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, _Monter_ napisał:

Nie wiem, który moderator usunął Twoje posty z tego tematu ale ja Ci odpowiem.
Wcale nie jest oczywistym, że podróż na Bałkany się odbyła a Ty  założyłaś za pewnik, że tak bo był plan na nią. Nie widzę nic głupiego w pytaniu "swietyy" a nawet uważam dość zasadne zapytać najpierw czy odbyła się ta podróż zanim zacznie zadawać inne pytania...bo po co się pocić z pisaniem skoro odpowiedź może być "nie pojechaliśmy bo..." i w miejsce trzech kropek wpisz jakiekolwiek zdarzenie losowe. 
Natomiast zadziwia mnie jak bardzo jesteś pewna, że tylko Twoje spojrzenie na sytuacje jest właściwe oraz okazuje się, że masz dość wąskie perspektywy.
W takim wypadku mogę Ci poradzić abyś spróbowała przemyśleć inne możliwości niż ta pierwsza w Twojej głowie zanim niesłusznie nazwiesz czyjś wpis głupim.
Dziękuję, 
 

w sumie racja. Nie wzięłam pod uwagę, że wyjazd mógł się nie odbyć, ale z drugiej strony skoro autor nic nie napisał to można założyć, że się odbył. Czepiacie się takich głupot, że głowa mała. To nie apteka i nie musimy być nie wiadomo jak precyzyjni. Nawet jak mój komentarz był trochę nieszczegółowy to imho nie jest to powód, żeby go usuwać, bo Regulamin nie wymusza na użytkowniku, żeby pisząc komentarz rozważał wszystkie rzeczy od a do z. Więc obstaje nadal przy swoim, że usunięcie mojego komcia to była zwykła mizoginia.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku". source: temysli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, trampolajna napisał:

w sumie racja. Nie wzięłam pod uwagę, że wyjazd mógł się nie odbyć

Gdybyś zakończyła w tym miejscu swój post byłoby zakończenie z klasą...

Do reszty postu nie będę się odnosił bo nie widzę sensu.
 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...