Skocz do zawartości

Kupie Yamaha R6 we wrzesniu - 6000-8000 zl


lukaszosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Witam szanownych motocyklistow.

We wrzesniu planuje kupic motocykl jakim jest Yamaha R6. Budzet, ktory bede posiadac to od 6000 zl do 8000zl. Jesli jest tu ktos zainteresowany sprzedaza, prosilbym o kontakt - zalezy mi aby moto bylo przede wszystkim sprawnie technicznie, nie chce sie wkopac w zakup jezdzacej maszynki smierci na kolkach.

Z gory dzieki!

Edytowane przez lukaszosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Jak w tytule, interesuje mnie zakup Yamahy R6 we wrzesniu do maksymalnie 8 000 zl. Bede wdzieczny za kazdy komentarz.

Najbardziej zalezy mi na stanie technicznym - nie chce kupic jezdzacej maszynki smierci na dwoch kolach.

 

Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lukaszosz napisał:

Budzet, ktory bede posiadac to od 6000 zl do 8000zl.

 

47 minut temu, lukaszosz napisał:

zalezy mi aby moto bylo przede wszystkim sprawnie technicznie, nie chce sie wkopac w zakup jezdzacej maszynki smierci na kolkach.

aaaa czyli podsumowując-  szukasz sprawnego i dobrego motocykla sportowego za 6 tys 🙂

takie "okazje" to tylko u handlarzy motocyklami z Francji Włoch itp . u nich każdy to perełka 😉

No chyba że liczysz że akurat ty znajdziesz wychuchaną perełkę od kogoś kto akurat za tydzień musi wyjechać i z bólem serca sprzedaje swój ukochany motocykl za grosze 😉

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 8000 zl - nie oczekuje cudow, starsze roczniki sa tansze, stad moj post. Z choinki sie nie urwalem, spokojnie. A na pewno jest lepiej tutaj napisac na poczatku niz szukac moto po handlarzach na ten moment.

Edytowane przez lukaszosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...