Skocz do zawartości

Gaźnik/Zamiennik DR 350


bartek1993
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupie gaźnik do dr 350 rocznik 91-92-93 (nie pamiętam niestety z którego dokładnie jest roku) model gaźnika jaki posiadam aktualnie jest to bst 33 
cały czas poszukuję takiego gaźnika ewentualnie zakupie zamiennik jeżeli jest coś godnego polecenia oraz sprawdzonego przez was przeszukałem troche internetu i niestety nie znalazlem żadnego zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam M. napisał:

Jakie masz problemy z obecnym gaznikiem?

najprawdopodobniej iglica jest juz wyeksplatowana, ale ogolnie problem jest taki ze po przejechaniu około 1km motocykl straci moc w sensie daje mu gazu a on najzwyczajniej w swiecie nie wkreca sie na obroty gaśnie, a nastepnie znow musze go odpalic przy czym, przy 4k obrotów do 6k obrotów cięzko się wkrecą mozna powiedziec przerywa a po 6k obrotów wkreca sie juz normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 01:27, Adam M. napisał:

Czy sprawdzales w momencie gdy motocykl stanie czego brakuje, paliwa czy iskry?

Kurcze nie sprawdzałem, myśle jednak ze paliwa miał wystarczająco chociaż na postoju nie zawsze paliwo schodziło z wężyka (jest przezroczysty dlatego widziałem) często było tak ze odpalając go na postoju pochodził chwile zgasł tak jakby paliwo z wężyka nie schodziło  do gaźnika, a odpalając go ponownie paliwo leciało z kranika "przelewowego" czy jak tam sie go zwie. 
Nie mam również możliwośći sprawdzenia iskry ponieważ strzeliła mi linka od odprężnika i nie kopne jej ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.08.2021 o 01:44, Adam M. napisał:

To zacznij od naprawy linki. Przy okazji zdejmij zbiornik, sprawdz odpowietrzenie i filtr kranika paliwa, bo moze byc przytkany. Jak to bedzie srawdzone i pewne to mozna dalej szukac.

Mało obeznany jestem w te sprawy wiec zapytam, gdzie moge szukac tego filtra kranika paliwa strzelam ze w baku, czy musze go jakos rozebrac aby to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2021 o 18:38, bartek1993 napisał:

Mało obeznany jestem w te sprawy wiec zapytam, gdzie moge szukac tego filtra kranika paliwa strzelam ze w baku, czy musze go jakos rozebrac aby to sprawdzic?

dobra znalazłem filtr kranika paliwa, obydwa są na moje oko czyste, dodam jutro zdjecia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...