Skocz do zawartości

Podłączenie kabli do modułu - Honda XL125R 1987r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem z moim motocyklem. Jakiś czas temu zaczęła mi zanikać iskra, dało się odpalić jedynie na pycha, na rozrusznik nie dał rady. Moduł to KB9 CI-37C LINK DO ZDJĘĆ MODUŁU, PONIEWAŻ NIE MOGĘ DODAĆ NA TEJ STRONIE (WYSKAKUJE BŁĄD) https://m.fotosik.pl/zdjecie/98e893c6753bbe7f

Wyciągnąłem stator i wysłałem cewki do przewinięcia, po powrocie oraz ponownym wsadzeniu, iskra zanikła na dobre. Potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem który kabel od statora podłączyć pod mój moduł zapłonowy( w załączniku zdjęcia),(żeby odpalić go na krótko, sprawdzić czy przypadkiem moduł nie uległ awarii). Dodam, że kable wychodzące od statora nie mają kolorów, ale wiem który jest do czego. Gdyby ktoś miał jakąś radę, bądź wskazówkę, bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Wolfek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest zle zrobiony i nie otwiera zdjecia tylko powiela post. Kable od statora nie sa problemem tylko kable  / cewka odpowiadajaca ze uklad zaplonowy, bedaca czescia statora. Jesli nie masz o tym pojecia to czarno widze uczenie cie wszystkiego od poczatku. Zdjecie daj na servis ze zdjeciami np fotosik i daj link do niego w poscie, moze ktos mial takia Honde i ja zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, myślę że potrzebujesz znacznie więcej - np. nieco elementarnej kultury osobistej, tutaj w zakresie "magicznych słów". na wypadek braku zrozumienia wyjaśniam: przydałoby się proszę, dziękuję...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...