Skocz do zawartości

Barton huragan euro 4 t wtrysk -Nie odpala


driademan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam Bartona huragan euro 4t/ 50-tkę na wtrysku i jest taki problem
Wkladam kluczyk do stacyjki i raz slychac jak dziala wtrysk,jak chodzi pompa(taki szum w baku słychać)
a raz nie,musze kilka razy krecic kluczykiem,aby załapało.
Było tak od dłuższego czasu(kilka razy nawet stanął mi podczas jazdy)
zwalałem to na winę stacyjki.Dzis rano niestety zadne kreceniem kluczykiem nie uruchamia
tejże pompy brak tego szumu-Ale..skuter postał na słoneczku ,podszedłem przekreciłem kluczyk nacisnąłem starter
i odpalił gasnąc po kilku sekundach.
Bardzo proszę o jakies naprowadzenie mnie na przyczynę tej awarii
Dziękuję serdecznie i Pozdrawiam

 

Edytowane przez driademan
dodanie informacji o ccm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Adam M. napisał:

Zasilanie pompy padlo, albo sama pompa - jesli umiesz sprawdzic to OK bo moze jest to tylko zasniedzenie koncowek elektrycznych, ale moze byc cos powazniejszego.

Tak wlasnie powiedzial mi tez dzis mechanik.Sprawdzic to ja bym umiał,tylko kurczaki gdzie dokladnie bylby ten sterownik do pompy lub mmniej wiecej jak on wyglada,bo sieci to mi pokazalo cuda.Dokladnie to chodzi o sterownik pompy wtryskowej barton huragan euro 4 t 50?.Proszę mnie naprowadzić za co dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem o pompie zaslajacj silnik w paliwo, a mechanik o jakiejs pompie wtryskowej, czyli troche czym innym. Przede wszystkim jesli nie slyszysz dzialajacej pompy paliwa po pzekreceniu kluczyka to tam jest problem i tam trzeba szukac. Czyli wyciagnac pompe ze zbiornika i sprawdzic czy instalacja dziala ii koncowki przewpdow nie sa np zasniedziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...