Skocz do zawartości

Problemy loncin 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam silnik 200cc na popyhaczach. Niedawno wymieniłem całą skrzynie. Ruszam bębnem wybieraka, biegi wchodzą, skrzynia ładnie się kręci. Kiedy skręcam kartery wystarczy dokręcić trochę śrubki i już nie da się ruszać gwiazdką od biegów, gdy odkręcam śruby już jest ok. Nie wiem w czym tkwi problem. Spróbowałem skręcić kartery bez skrzyni tylko z samym bębnem wybieraka i ten sam problem że nawet się nie ruszy jak dokręce śruby. Czy ktoś wie co może być przyczyną ? 

Edytowane przez Szymonk124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, przed remontem silnika dobiegały dziwne stuki jakby zawory ale po wyregulowaniu problem nadal ten sam. Po remoncie w którym wymieniłem cylinder, głowice, skrzynię i tłok nadal stuka. Próbowałem różne luzy zaworowe i bez efektów. Silnik jest na popychaczach ich nie ruszałem, jedna z lasek ma dziwną ostrą krawędź. Czy dźwięk może być przez zużyte laski popyhacza ? Dodam że korba nie ma luzów. Koniki zaworowe też nie są nadmiernie wybite. 😕spacer.png

P_20210706_143545_HDR.jpg

Edytowane przez Szymonk124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtórny analfabetyzm, czy zwyczajny olew elementarnej kultury..?

mamy sobie zgadywać czy pytasz po raz kolejny o tego samego chińczyka, tak?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jeszua zmienił(a) tytuł na Problemy loncin 250

może być luz na panewce w której pracuje laska popychacza i będzie klepać ale głowicę dawałeś nową tak ?

teoretycznie może być jak kosztuje to jakąś śmieszną kasę to można spróbować , praktycznie na moją logikę to nawet jak popychacz jest zużyty to luz zaworowy ustawiasz między zaworem a popychaczem prawidłowo i nic nie powinno kepać ........

 

jest jeszcze opcja że masz problem z ciśnieniem oleju jst za niskie i klepie...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...