Skocz do zawartości

kawasaki zxr 750 czy honda cbr 600 f


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość KrzysiekCh

Kolego!

 

Jezeli chcesz poswirowac motocyklem po miescie to daj posta na forum zakladow pogrzebowych- ktora trumne mam sobie kupic: sosna czy dąb?

 

Bez obrazy jezeli pytasz sie o wyzej wymienione modele i to widze ze nie masz ani troche wiedzy na temat bike'ow.

Sa to sposrod wielu najbardziej znane motocykle i jezeli juz mialbym Ci doradzic co kupic to kup sobie najpierw jakas 400-tke (lecz i na takim mozna sie zabic i przy okazji innych), bo ja Ci nie bede sugerowal co kupic i tym samym dobijal gwozdzia do trumny.

 

Sorry za te slowa, ale tacy ludzie mnie doslownie lecza, ktorzy pisza ze chca poswirowac po miescie, itp.

 

A co Wy koledzy myslicie o tym?

 

Pozdrawiam

KrzysiekCBR600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekCh, nie wiadomo, czy jest to pierwszy moto madafuckk, czy któryś z kolei. Jak pierwszy, to się z Tobą zgadzam całkowicie, jak kolejny, to polecam Hondę, bo Kawasaki jest uznawane za najsłabszy (to znaczy najbardziej awaryjny) moto z japonczyków. POlecam Hondę, bo sa to podobno (a w przypadku samochodów, z którymi mam na codzien do czyninia to na pewno) najlepsze sprzęty.

 

Pozdrawiam, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzysiekCh

Pawel zgadzam sie z Toba!

 

Nienadarmo mowi sie o Kawie, ze sa to grzechotniki, ze wsglesu na awaryjnosc silnikow (stuki w silniku).

Nie mowie, ze kazda Kawa jest zla, ale z duzą liczbą spotkalem sie, gdzie co chwile cos sie pierniczylo ze sprzetem.

 

Pozdrawiam.

KrzysiekCBR600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sam jestem posiadaczem zxr750 mam oniej pochlebne opinie cbr 600 jest również rewelacyjnym sprzetem niesłyszałem o niej nic złego kumpel jeździł i mówi że rewela.

A pozaty porównywanie zxr750 z cbr600 czyba jest niewłaściwe

zxr750 -przedewszystkim sport aż zabardzo

cbr600 -bardzo uniwersalna sport i turystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...