Skocz do zawartości

V-Strom 650 (1 generacja 2004-2011), ocena ofert, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Na potrzeby zakupu zrobiłem sobie takie opracowanie danych
     (pierwsza kolumna to ten sam ID co w URL do oferty np.
     otomoto.pl/oferta/suzuki-dl-650-super-stanbez-wkladuory-lakier-z-niemiec-ks-serwisowa-ID6CZIys. )

 

image.thumb.png.ef92fbde819d50d6428d4c12a93341ce.png
Wybrałem v-strom 650, 1 generacja z 2004-2011, bo podoba mi się wygląd i jest w miarę sporo ofert.
Bardziej odpowiedni byłby dla mnie Versys (typowo szosowy) ale problem w tym że 2 pierwsze generacje są brzydkie i ofert niewiele.
 
Poniżej są linki i metaanaliza danych z otomoto.
Jest około 11 ofert na teraz + 2 już sprzedane - wszystkie są wstępnie określone przezemnie jako dobre oferty (wszystkich ofert jest około 40 na teraz, z czego 20 z pułapu cenowego 10-15k).
Typowa cena dla v-strom 650 z tej generacji to 11-15 k pln.
Mógłbyś rzucić okiem i określić listę od najlepszej do najgorszej oferty. Posortowane od góry od najlepszej opcji do najmniej interesującej.
(1 kolumna to ID z odnosnika - pogrubione poniżej)
linki
i 2 sprzedane w ciągu ostatniego tygodnia (w tabeli po id mozna zobaczyc jakie miały podstawowe parametry)
 
Screenshot - mała baza testowa (mogę sobie filtrować i sortować dowolnie taki zestaw danych). Przedostatnie 3 kolumny to cena, przebieg i rocznik.

Jeżeli ktoś chce, mogę udostępnić więcej danych.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez rafal9000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jeszua zmienił(a) tytuł na V-Strom 650 (1 generacja 2004-2011), ocena ofert, ogłoszenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...