Skocz do zawartości

Jaki motor 125 kupić do 7 000


sajaozw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale naprawdę kupisz to co inni wybiorą dla Ciebie? Bo chyba najlepiej to jakbyś kupił to co Tobie się podoba a nie innym. Ale jeśli już doradzać to ja dla siebie kupiłbym jakiś starszy japoński motocykl, albo duży skuter. Przed chwilą taki kosmiczny marki Piaggio na OLX widziałem z absem i kontrola trakcji. Ale dla kogoś kogo nie znam to za takie pieniądze poleciałbym raczej nowy pojazd z gwarancją, np chińskiego Rometa albo Bartona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wasze propozycje modeli co byście polecili obojętnie szukam coś podobnego do ścigacza z tego co wyślecie zobaczę czy mi się  coś spodoba bo nie wiem czy honda czy Junak a może yamaha patrzyłem tyle tegoi sam nie wiem co wybrać chodzi mi coś mało awaryjnego żebym nie musiał co chwilę przy tym dłubać a żeby jako tako się prezentował 

Ścigacze mnie interesują na krosy i podobne nie mam narazie zajawki potrzebuje coś do jazdy z miejsca w miejsce po ulicach będę głównie jeździć, mieć frajdę z jazdy i żeby to w miarę szło chociaż te 100 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Poprzednik pisze !!!
Ale naprawdę kupisz to co inni wybiorą dla Ciebie? Bo chyba najlepiej to jakbyś kupił to co Tobie się podoba a nie innym.Zrob probna jazde na tym ktory Tobie wpadnie w oko np.Honda,Yamaha,Kawasaki 

Ps.Zadna dorada nie zastapi probna jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj np na OLX. Motocykli w cenie od 6000 do 7000  o pojemności 125 jest 690 sztuk. Nowe i używane. Może teraz trzeba zawęzić jak daleko możesz pojechać, jak kolor, rocznik, typ, Marka i będzie wiadomo co kupić. Jak podasz mi te parametry to za chwilę znajdziemy odpowiednie Moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...